Wpis z mikrobloga

Znajoma rodziców we wczorajszej rozmowie z nimi najeżdżała na Polskę, że po co się pchamy z tą pomocą, po co rząd pomaga Ukrainie. Skoro tam mają wojnę, to niech sobie mają tam i Polski w to nie mieszają. Że po co przyjmujemy tych Ukraińców, niech zostaną u siebie, bo to ich wojna, a to wielkie zagrożenie dla nas skoro tak pomagamy!!11


A, warto też dodać, że to bardzo pobożna osoba, co niedziela do kościoła, wczoraj bez mięska bo to środa popielcowa przecież ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wojna #ukraina #rosja
cytmirka - Znajoma rodziców we wczorajszej rozmowie z nimi najeżdżała na Polskę, że p...

źródło: comment_1646303258Z1Y2IhKeaS7nP5LVRx7ivr.jpg

Pobierz
  • 6
@cytmirka: moja mama niestety uważa, podobnie. A jest to wynik 12 lat (od czasu katastrofy smolenskiej) karmienia się dzien w dzień wiedza objawiona z internetu i życie w zamknietej bance informacyjnej. Moja mama nie może niestety myśleć inaczej, bo jedyne jej zrodlo informacji to foliarskie profile na fb i inne strony antycovidove, antyżydomasonskie i antyilluminati. Moja mama ma fizyczne objawy nerwicy wywołanej oblężeniem jej ultrakatolickiej twierdzy. Niestety nie sposób juz z
@Quesedilla_dostojewski: Ta znajoma o której piszę ma 29 lat. Jest starsza ode mnie zaledwie o 5 lat więc tym bardziej mi jest to dziwne. Ma małe, 3letnie dziecko więc niepojęte jest dla mnie jej zacofanie i postawa potępiająca pomoc uchodźcom, którzy składają się w ogromnej mierze z matek z dziećmi.