Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Beszczebelny: zazwyczaj zawsze benzyna była droższa o około 10-15 centów. Ostatnio często zdarza się że benzyna jest tańsza, ale to gdzieś na zadupiach
  • Odpowiedz
@Zamanosuke: Przecież cena benzyny i oleju napędowego nie ma nic wspólnego z tankowaniem na zapas. Ładnie uwierzyłeś w ich narrację. Myślisz, że przez to, że w Polsce janusze się rzucili na stację cena za baryłkę wzrosła o 30% na świecie? XDD
  • Odpowiedz
@Negatyf: Pracuje na stacji paliw i wiem. Wiem też że centrum planowe miało niezły młyn przez ostatni tydzień. Coś musiało być na rzeczy.
Podałem tylko tzw. gwóźdź do trumny jako argument.
Na te ceny wpływ pośrednio ma cały konflikt z Rosją. No i baryłka obecnie jest po 116USD
  • Odpowiedz
@Brn1129: "Jeśli PiS naprawdę sprzedał stacje Lotosu węgierskiej firmie MOL, politycznie związanej z Moskwą, to znaczy, że Ład Kaczyńskiego jest bardziej rosyjski, niż sądzili najwięksi pesymiści"—napisał na Twitterze Donald Tusk, przewodniczący PO.
  • Odpowiedz
Zresztą po co ja to w ogóle piszę. Odpowiedziałeś minutę po moim komentarzu, więc nawet nie przeczytałeś tego co ci wysłałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Typowy wykopek jest typowy, nawet na etykietę trolla nie zasługuje.

Zresztą kolega @piker już i tak ładnie posprzątał. Bez sensu się produkuję.
  • Odpowiedz