Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi drogie #4konserwy i skompromitowane ruskie onuce z #konfederacja. Jaki jest cel, praktyczny, pragmatyczny, napędzania ZNOWU idei antyuchodźczych w obliczu fali uchodźców z Ukrainy?

W sensie, wiecie... po co? Jaki to ma cel taki prawdziwy? Bo ja serio się głowię i zastanawiam. To jest bardzo ważny moment próby dla naszego narodu, nie wspominając oczywiście o narodzie Ukraińskim, więc trzeba być przede wszystkim pragmatycznym i robić co tylko mozna aby pomóc jak największej ilości ludzi.

Więc po co to wszystko misiaczki? Na #!$%@?? Jeden ratownik został ugryziony na ponad 300k uchodźców, na cholerę kręcić aferę? W jaki sposób to ma niby pomagać?

#uchodzcy #wojna #ukraina #polityka #neuropa
  • 24
Jaki jest cel, praktyczny, pragmatyczny, napędzania ZNOWU idei antyuchodźczych w obliczu fali uchodźców z Ukrainy?


@Ofacet: jakich idei?

W sensie, wiecie... po co? Jaki to ma cel taki prawdziwy? Bo ja serio się głowię i zastanawiam. To jest bardzo ważny moment próby dla naszego narodu, nie wspominając oczywiście o narodzie Ukraińskim, więc trzeba być przede wszystkim pragmatycznym i robić co tylko mozna aby pomóc jak największej ilości ludzi.


@Ofacet: To
@Latarenko:

Jaki jest cel kłamania, że tego nie ma?


Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

I nikt nie mówi że mamy mówić że tego nie ma. Pytanie brzmi jaki cel ma kręcenie inby z tego powodu? Setki tysięcy uchodźców, możliwe że niedługo miliony. Jasne że będą straty w ludziach i sprzęcie.

@aga69: No i o czym to świadczy? Co mam niby zrobić z tą informacją? Dać ludziom zamarznąć na granicy?
@Ofacet: Ile wam można tłumaczyć ze tu nie chodzi o ludzi z Ukrainy? Czy wy nie rozumiecie ze nasze służby nie kontrolują sytuacji na granicy? Nagle wszyscy zapomnieli co pis i policja odwalali przez ostatnie lata, na granicy przepuszczają jak leci często bez kontroli i przechodzi kto chce. Żaden problem przesłać tu tych ludzi co stali na granicy z Białorusią w aktualnej sytuacji, albo co gorsza wysłać jakiś sabotażystów. Mam tylko
Jasne, z polskich lotnisk. Inne narodowości też są uchodźcami.


@Ofacet: tylko co oni robili na terenie Ukrainy, kiedy ruskie się organizowały od miesięcy? Od ich odbierania powinny być ich własne państwa, Izrael jakoś zorganizował ewakuację swoich, a tamci jakoś nie mogą.

Ja rozumiem kaczypawlaku że lata robienia propagandy prorosyjskiej sprawiają że chcesz się teraz bronić w sposób ofensywny i osłonić się przed krytyką, samemu atakując, ale smutna prawda jest taka że
Idź i się ich spytaj. Nie wiem jak to u was działa ale generalnie w trakcie wojny samoloty pasażerskie nie latają. Btw, ambasady organizują punkty zborcze i ewakuacje swoich cywili z terytoriów Polski i Rumunii więc cichaj Saszka.


@Ofacet: jakoś w listopadzie latały na Białoruś( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czym mają latać? Jakie komercyjne loty są z Kijowskich lotnisk ty #!$%@? ciołku? Czy ty się z #!$%@? na
Co jest bardziej prawdopodobne to że nielegalni imigranci sforsowali granicę czego z jakiegoś powodu nie udało zrobić się wojskom rosyjskim i białoruskim czy to że na Ukrainie żyli murzyni i teraz uciekają?


@Waffenfarbe: a czemu wykluczasz opcję, że Białorusini ich wpuścili na Ukrainę na przykład?¯\_(ツ)_/¯
@Ofacet: Sam nakręcasz nienawiść, ciekawe ile zrobiłeś dla tych obywateli Ukrainy o których tyle piszesz bo tutaj na Podkarpaciu pomagamy im na szeroką skale, zwykli ludzie. A gdy zwracamy na fakt ze służbom zaczyna się to wymykać z pod kontroli to jesteśmy hejtowani i wyzywani od kacapów. Dobrze zatem dalej udawajmy ze nie ma problemu i ze PiS razem z służbami sobie genialnie radzą i jest kolorowo.
To dlaczego nie wpuścili brygad zmechanizowanych w celu odcięcia dostaw broni z Polski?


@Waffenfarbe: Łukaszenka mógł się obsrać z powodu sankcji nałożonych na Rosję już

I czy na Ukrainie żyli murzyni?


@Waffenfarbe: tak w Kijowie na studiach na przykład

Tak czy nie, onuco.


@Waffenfarbe: ja wiem, że pod latarnią najciemniej ale weź się chamuj yebany kacapie
@Kaczypawlak:

jakoś w listopadzie latały na Białoruś( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dawaj spryciarzu! Czego nie było w listopadzie co było pod koniec lutego i w marcu? Dawaj, wiem że jak się skupisz to dasz radę odpowiedzieć.

ale ci nerwy poszły kacapku, sam mówiłeś, że nie wiesz ile tych lotów było xD


Bo nie wiem, co to ma do czegokolwiek?

Człowieku, nie rozumiem co ty do mnie piszesz. Jakie
@Kaczypawlak:

tak w Kijowie na studiach na przykład


I nikt nie zdecydował się uciec?

I jeśli myślisz że Łukaszenka o czymkolwiek decyduje to XD
I jeśli myślisz że banda prymitywów byłaby teraz w stanie przejść przez granicę białorusko-ukraińską i przeżyć to jeszcze większe XD

I jeszcze mnie od kacapów onuca wyzywa.
Dawaj spryciarzu! Czego nie było w listopadzie co było pod koniec lutego i w marcu? Dawaj, wiem że jak się skupisz to dasz radę odpowiedzieć.


@Ofacet: ruskie nie wjechały na Ukrainę jednak tamci dalej tam siedzieli( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo nie wiem, co to ma do czegokolwiek?


@Ofacet: i to jest twój problem, za duże braki

Więc po co to wszystko misiaczki? Na #!$%@?? Jeden ratownik
I nikt nie zdecydował się uciec?


@Waffenfarbe: jak widzisz ich "akcja" zaskoczyła

I jeśli myślisz że Łukaszenka o czymkolwiek decyduje to XD


@Waffenfarbe: decyduje¯\(ツ)_/¯

I jeśli myślisz że banda prymitywów byłaby teraz w stanie przejść przez granicę białorusko-ukraińską i przeżyć to jeszcze większe XD

I jeszcze mnie od kacapów onuca wyzywa.


@Waffenfarbe: sam zacząłeś¯\
(ツ)_/¯
@Kaczypawlak:

teraz już jest ich pół miliona a my nie wiemy ilu to prawdziwi uchodźcy a ilu to cwaniaki w drodze na zachód¯_(ツ)_/¯


Cwaniaki które przyjechały do kraju ogarniętego wojną żeby wjechać do europy? To jest twoja sprytna teoria? To jest to zagrożenie? xD

No nie wiemy, bo liczy się szybka, sprawna reakcja, alternatywą jest sprawdzanie wszystkim dokumentów, co sprawi że kobiety z dziecmi będą w kolejce po 10 dni stały.