Wpis z mikrobloga

Jestem znany z tego, że jak robię posta, to zahaczam wiele tematów. Otóż nie tym… Otóż tym razem będzie tak samo ( ͡ ͜ʖ ͡)

REKRUTACJA + DZIEŃ KOBIET + ROZDAJO + POWRÓT MAGNESÓW (???)

Po 1 rozdajo, którego dawno nie było. Wybaczcie, ale zapuściliśmy się mocno w tym temacie. Dlatego tym razem jest to GIGA ROZDAJO, BO AŻ 5 KG ŻELKÓW wleci do kogoś. W paczce będzie coś z: kwaśne żelki, żelki malinki, żelki cola, żelki serca a może również żelki penisy xD

Po 2 kod rabatowy “KOBIETA20” -20% (od dzisiaj do 6 marca) bo wiecie he he he zamówcie swoim szarym myszkom żelki myszki od hehe anonka albo jakieś serduszka. Jakie żelki najlepiej na dzień kobiet? Tutaj skleiliśmy w jedną kategorię nasze propozycje! Bierzcie i żelkujcie z tego wszyscy. A dla niezdecydowanych polecam żelkowy mystery box ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po 3 rekrutacje do naszego IT i marketingu:

- programiści PHP 1/2 lub cały etat
- Baselinker, WordPress (+Woo), PrestaShop, Store Manager, Magento cały etat
- Google Ads 1/2 etatu lub cały etat
- marketing Gusto 1/2 lub cały etat
- SEO cały etat

Szczegółowe informacje (kasa, co się robi, wymagania) do rekrutacji zebrałem zbiorczo w jednym miejscu: tutaj. Tam też jest link do przesłania zgłoszenia.

Po 4 pamiętacie magnesy? Chcemy przygotować jakieś nowe gratisy do paczek, bo magnesy już dawno wyszły. Any ideas? Jestem leniwy, więc mogę zamówić znowu magnesy XD ale z drugiej strony jesteśmy też otwarci na nowe pomysły, także żółci tysiąc słucham Państwa. Swoją drogą była już jakaś przeróbka “żółci tysiąc” z papieżem? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #praca #pracazdalna #marketing #php #baselinker #gusto
ecco - Jestem znany z tego, że jak robię posta, to zahaczam wiele tematów. Otóż nie t...

źródło: comment_1646236408JeFxWR1Kxeem9xwB1A6v6p.jpg

Pobierz
  • 25
@tomeczek11: wybacz, nie sprecyzowałem. Oczywiście chodzi o sytuację, w której osoba A i B mają te same umiejętności, ale tylko osoba A przesyła CV ze zdjęciem - w takim przypadku osoba A ma pierwszeństwo