Wpis z mikrobloga

Ja czegos nie rozumiem. Przed chwilą Niedzielski mówił, że w szpitalach jest ileś tam miejsc dla uchodzcow z Ukrainy i zostanie im udzielona pomoc . #!$%@?. Jeszcze niedawno bylo grzane w mediach zeby sie szczepic, ze nieszczepionym nie powinna byc udzielana pomoc medyczna, ze brakuje łóżek w spzitalach, że tragedia jest, i ciebie zaszczepionego czy niezaszczepionego nawet do szpitala w odwiedziny do osoby bliskiej nie wpuszczą. Media ktore z kazdego niezaszczepionego na Covid robiły siewce smierci teraz klaskają że dobrze Niedzielski, bo trzeba pomagać. Tak trzeba pomagać, tylko #!$%@? mnie że dzwignia ktora jeszcze miesiąc temu była przechylona na " niezaszczepieni to podludzie " jest teraz przechylona na " szczepienie na covid nieistotne, ale tylko dla uchodzców". Teraz nagle łóżka w szpitalach sie znalazły, status szczepienia na covid nieistotny.
#koronawirus #wojna #ukraina #rosja
  • 9
Jeszcze niedawno bylo grzane w mediach zeby sie szczepic, ze nieszczepionym nie powinna byc udzielana pomoc medyczna, ze

@Tylko_Seweryn: NIGDY nie spotkałem się z jąkąkolwiek poważniejszą tego typu wypowiedzią.

ze brakuje łóżek w spzitalach, że tragedia jest, i ciebie zaszczepionego czy niezaszczepionego nawet do szpitala w odwiedziny do osoby bliskiej nie wpuszczą

@Tylko_Seweryn: Nie wpuszczą, aby nie stwarzać niepotrzebnie dodatkowego ryzyka podczas pandemii czego nie rozumiesz? Słowo klucz: w odwiedziny.
@Tylko_Seweryn brakowało łóżek covidowych z tlenem i respiratorami, same oddziały były puste. Opieka nad osobą w hipotermii, z lekkimi obrażeniami etc różni się od opieki nad osobą z ciężka niewydolnością płuc