@r4do5: Zamknięcie się w domu i zapuszczanie włosów jak Robinson Crusoe na samotnej wyspie jest upierdliwe, ale wysadzenie domu przez rakietę jest już zabójcze. Na moje to jednak jest jakaś różnica.
@MrExploder: Nie chcę już zagłębiać się w temat koronawirusa ale gdyby pandemia była tak niebezpieczna jak ja przedstawiano to zamknięcie się w domu niewiele by dało.
A wiecie, że ten skorumpowany łysy s-------n z FIFA jest na każdym meczu? Czasem różnica to tylko parę godzin, więc aby na nie dotrzeć, wszędzie lata prywatnym odrzutowcem. A ty p0laku z---------j z butelkami plastikowymi do Lidla dla planety xD
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link