Wpis z mikrobloga

@Wasalek: Jakoś sobie nie przypominam, bym latał kościoły demolować. Zazwyczaj chodzę w celu zbierania dokumentacji do metrykalnych baz danych do księży bądź fotografuję architekturę sakralną, bo jest to jedna z wielu moich pasji. No ale jak już wyżej ująłem wiem, że trudno wam się myśli inaczej niż jednotorowo.
  • Odpowiedz
czyli tobie wolno sprzeciw wyrażać a im nie wolno. Demokracja w lewackim umyśle.


@Wasalek: Twoja wolność kmieciu kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby i nastawanie na to święte prawo powinno być karane z całą surowością.
  • Odpowiedz
Twoja wolność kmieciu kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiej osoby i nastawanie na to święte prawo powinno być karane z całą surowością.


@taki_tam_ktos: więc twoja się kończy, jesteś więźniem swojego lewackiego umysłu. To co robiłeś na Strajku Kobiet? Popierałeś swoją liderkę Lempartównę prymitywie?
  • Odpowiedz
Popierałeś swoją liderkę Lempartównę prymitywie?


@Wasalek: Kończę dyskusję, bo masz kolejny raz założenia z kosmosu. Od zwierzęcia takiego jak Ty nie ma co oczekiwać sensownej rozmowy opartej na argumentach. Tylko zwykłe ujadanie ograniczonego psa.

  • Odpowiedz
zszedłeś już cipo w pierwszej wiadomości prywatnej.


@Wasalek: o czym mu tu w ogóle dyskutujemy? dałem ci mój adres - taki jesteś mocny i chętny do kopnięcia mnie w ryj to przyjeżdżaj, a póki co to szukasz tylko pretekstu i próbujesz nie wyjść na jeszcze większą ciotę niż jesteś.

a co cipko ktoś pobity czy nie? Jak wie za co w------l dostał to najczęściej się nie zgłasza. Jak niewinny to pewnie
  • Odpowiedz