Wpis z mikrobloga

@Wasalek: Ograniczony to jesteś Ty dając się ruskim manipulować. Wiadomo było, że przez granicę będą przechodzić prowokatorzy. Tu natomiast prawica jak zwykle myśli jednotorowo, że #!$%@? korekcyjny losowym ludziom na ulicy coś pomoże. Już pominę przez litość połączenie ludności turkmenistanu z czarnymi, bo to jakiś widzę wyższy tok myślowy.
@Wasalek: O tych imigrantach piszę jako prowokatorach. Co nie znaczy od razu, że trzeba latać po mieście i tłuc każdego napotkanego z ciemniejszą karnacją. Jak taki zapalczywy jesteś, to trzeba było iść #!$%@? do służb albo jechać na wschód i z kałachem w dłoni pilnować wraz z Ukraińcami granicy z Białorusią jako ochotnik. Mądrzy to wy jesteście po szkodzie rozwiązując problem w najgorszy możliwy sposób szkodząc krajowi.
Nie jestem szeryfem w bluzie, to wam lewackie ścierwa polskość kojarzy się tylko ze stadionowymi huliganami.


@Wasalek: za to jesteś debilem jeśli myślisz że świat jest czarno-biały. piszesz o polskości a nawet poprawnie po polsku nie potrafisz pisać.

cwelu wysłałes mia dres paczkomatu,


@Wasalek: to jest adres bloku za paczkomatem, ty idioto xD nie wstyd ci być tak głupim? ja #!$%@?, adres paczkomatu... xD
Chłopaki się zebrali pokazali wyraz sprzeciwu takim zachowaniom jakie prezentują "kolorowi"


@Wasalek: twoje chłopaki się zebrali żeby spuścić #!$%@? jakiemukolwiek czarnemu albo brązowemu który się nawinie, bez weryfikowania czy zrobił coś czym by sobie zasłużył czy jest Bogu ducha winien. jeśli widzisz w tym coś dobrego to jesteś tak samo upośledzony jak oni

i co z okna zza firanki będziesz patrzył jak przyjadę?


@Wasalek: nie, nie mam okien na tę
Siedzi na dupie i #!$%@? robisz.


@Wasalek: Nie siedzę na dupie, tylko #!$%@? w sektorze strategicznym przemysłu byś miał czym dupę wozić, gdzie mieszkać i by armia miała z czego strzelać, bo do tego jakoś chętnych brakuje do tego stopnia, że rozważane u mnie na zakładzie jest ściąganie Ukraińców. W końcu łatwiej jest jak to ująłeś

Chłopaki się zebrali pokazali wyraz sprzeciwu takim zachowaniom jakie prezentują "kolorowi".


Bicie losowo napotkanych osób
Mistrz interpunkcji się odezwał. #!$%@? hipokryta i nic więcej.


@Wasalek: w tym zdaniu nie ma błędu, może być przecinek ale nie musi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

obiecałem ci, że nasram pod drzwi i dopiero zadzwonię dzwonkiem


domyślam się, na nic więcej byś się nie odważył

Co taki zdziwiony?


wręcz przeciwnie, dokładnie tak jak myślałem - jesteś kolejną zwykłą ciotą mocną w mordzie tylko zza klawiatury. kolejny obsraniec
co się wystraszył jak faktycznie dostał adres i zaproszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@woldysznator_te_osiemset: zaproszenie z adresem bloku? to daj numer telefonu i adres dokładny. Co ja mam stać pod tym blokiem z transparentem z nickiem z wykopu czy jaki ch***? Jak dasz adres to chociaż zesrać się będę mógł pod same drzwi ze strachu przed tobą.
To po co podobni Tobie łażą po mieście? Głaskać po głowie tych imigrantów?


@taki_tam_ktos: ale siejesz ferment. Kogoś pobito czy wyrażano niezadowolenie z zachowań prezentowanych przez wiadome osoby? Jak był Strajk Kobiet i niszczono kościoły to też tak #!$%@?łeś po kobietach?