Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panna_aparatka: ale tutaj tez nikt na nich nie czeka xD jakbys mial byc intruzem liczacym na panstwo opiekuncze to probowalbys sil w kraju biednym i wedlug europejskich standardow ksenofobicznym, czy bogatym i pelnym Tobie podobnych intruzow?
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: I co to ma być niby dowód? Ja znam relacje z pierwszej ręki, że tam się wpychaja przed kobiety siłą śniadzi i czarni młodzi mężczyźni, którzy twierdzą że są studentami, ale nie wiedzą jakiej uczelni. I z czasem co raz więcej nagrań to potwierdza. Należy ich przesiewać i albo deportować, albo stosować push-back. Ukraińców wpuszczać bezwarunkowo, bo są uchodźcami wojennymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kotr: Chłopie co ty masz do tego urozmaicania? Kolejnt komentarz o tym samym. Sam marzysz o takim śniadym księciu? Ja nie przeszkadzam byś zrealizował cel, zapraszam na granicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
którzy już zostali nagrani przez mieszkańców Przemyśla, jak okradają sklepy.


@crash210: Jeden taki przypadek miał miejsce, ale teraz wszyscy ciemnoskórzy mają ponosić konsekwencje? Twój komentarz zakrawa o głupotę.
  • Odpowiedz
@erkav: Ale ja nie napisałem, że należy ich prewencyjnie bić czy mordować. Trzeba ich najpierw sprawdzić na granicy i jeśli istnieją uzasadnione przypuszczenia, że nie są to UCHODZCY tylko imigranci ekonomiczni to należałoby albo deportować, albo zastosować push-back. Obecnie to wydaje się, że za bardzo nie ma na granicy weryfikacji kogo się wpuszcza. Sami sobie szkodzimy i wprowadzamy chaos takim działaniem. Bo już "kibole" biora sprawy w swoje ręce i
  • Odpowiedz
@bumbp: nie, ale robienie z tego nie wiadomo jakiej sensacji jest idiotyzmem. Kilka lat temu wpuszczono miliony i coś się stało? UE się rozpadła? Nikt już nawet o tym nie rozmawia.
  • Odpowiedz