Wpis z mikrobloga

Oto gdzie wczoraj wylądowała część pieniędzy ruskich oligarchów, odciętych od giełdy w Rosji i ewakujacych się z rosyjskich spółek.

Miałem wczoraj wrzucić zaskórniaki na BTC bo uważam, ze system Fiat się załamie, pod odcięciu ruskich od swift (prędzej czy później)

Ale ja mam tylko 10k gownopapierkow z orzełkiem i pomyślałem, że nie będę wspierał bandytów

#wojna #btc ##!$%@? #gielda #btc
źródło: comment_16461357400qyxhj8tai4h8cLzqatk2m.jpg
  • 9
ruskich oligarchów


@ExTc: zadnych oligarchow, bo nikt powaznymi pieniedzmi w jeden dzien sie nie bedzie w to pakowal
oligarchy nie trzymaja pieniedzy w rublach, zupelnie
to normalne ruskie sie rzucili do btc, bo na nic innego nie mogli
Ale ja mam tylko 10k gownopapierkow z orzełkiem i pomyślałem, że nie będę wspierał bandytów


@ExTc: bitcoin od jakiegos czasu lata w przedziale 35-45k $ Naczytałeś się clickbait i masz mieszane uczucia przed najlepszą decyzją w życiu. Najlepsze co teraz możesz zrobić to rozłożyć na kilkanaście razy zakupy BTC za te pieniądze. Wygląda na to że BTC będzie szedł w parze z FIAT i że ma nad nimi przewagę. Głupota by
@plaisant: dzięki za merytoryczne wyjaśnienie: )

I to nie sarkazm

Wytłumacz mi jeszcze proszę ile to będzie warte jak żadne korpo-rzady nie będą tego akceptować jako legalnego środka płatniczego? Oni już mają swoje "cyfrowe" waluty

I chciałbym żebyś mnie wyjaśnił, jak w komentarzu wyżej bo trochę mi trybiki ruszyło

Pozdrawiam