Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #bekazrozowychpaskow #coolstory

Jakie niektóre różowe paski są puste, napisałem na jednym z portali randkowych wiadomość do dziewczyny z sąsiedniego miasta, taka 8/10 do tego bardzo sympatyczny uśmiech, niewymalowana, skromny sweterek, zaproponowałem rozmowę na fb, gg ewentualnie wyskoczyć na godzinkę na kawę, 0 odpowiedzi. No cóż, pomyślalem sobie nie jestem w jej guście, nie mam mordy jak Alvaro, trudno. Ale postanowiłem zrobić mały eksperyment, założyłem 2 konto, wstawiłem zdjęcie jakiegoś suchoklatesa bez koszulki, u którego widać zarysy kaloryfera, tylko dlatego że waży mniej niż przeciętny kogut, oczywiście wysmażony na solarium, na głowie więcej żelu niż Cristiano Ronaldo, do tego rurki spuszczone do polowy d--y, w których potknął by się chowając za swoją dziewczynę w jakiejkolwiek sytuacji zagrożenia, tak żeby było widać znaczek Hugo Bossa na bokserkach. Wysłałem jej pytanie z katalogu "S--s na pierwszej randce?" po czym po kilku minutach otrzymałem odpowiedź "Jasne, jeśli tylko jest chemia!" Następnie napisałem wiadomość, postanowiłem podkręcić trochę poziom zażenowania i wysmarowałem "Hej, wezmę samochód i może wyskoczymy do pomarańczy na student party w czwartek, a potem wieczorem na jakiegoś drinka do mnie, możesz zostać do rana :)?" Po kilkunastu minutach odpisała że w czwartek nie może, bo w piątek wstaje wcześnie na uczelnie, ale chętnie możemy spotkać się w sobote


  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vince87: Widzę ten wpis, który jest ewidentnym wyrazem Twojej frustracji, że dziołcha na Ciebie nie poleciała, chciałeś być miły i fajny, a odkryłeś, że bardziej modna i atrakcyjna wersja Ciebie (przynajmniej wg niej) mogłaby spokojnie zamoczyć już pierwszej nocy i Cię to boli, a próbujesz się wybronić śmieszkowaniem ;)
  • Odpowiedz
to czemu nie napisałeś do takiej 5/10? ;) Eh... a dziewczynom wypominają ;)


@marysuistyczna: a po co pisać do 5/10? zawsze pisze do tych które mi się podobają, poza tym o gustach się nie dyskutuje, to co dla mnie jest 8/10 dla ciebie moze byc 5/10 i na odwrót ;) >żony to Ty na takim portalu nie znajdziesz

żony to Ty na takim portalu nie znajdziesz

@Gummy: aż
  • Odpowiedz
@vince87: Nieśmiałe introwertyczki schodzą z rynku najszybciej - dlatego bo każdy uważa je za łatwy łup i nie boi się do nich zagadać nawet największa ciota :) Oczywiście mylą się bo i tak w końcu uciekają z najbardziej dynamicznym Sebą ze stada.
  • Odpowiedz
@vince87: Sam napisałeś do różowego paska, który w Twoich oczach był 8/10, a dziwisz się, że dziewczyna wybrała Twoje "alter ego", które być może dla niej było 8/10, czy coś koło tego. Zero sprawiedliwości ;)

Druga rzecz - jeśli dziewczyna spokojna i w ogóle to może odpowiedzią o chemii na pierwszej randce chciała po prostu przykuć uwagę kolesia, który wpadł jej w oko, zrobić wrażenie. Co nie jest rzadko spotykane
  • Odpowiedz
A tak btw. to podziwiam, że potrafisz pisać z ludźmi na takich portalach. Ja, ile razy chciała spróbować, tyle razy czułam się niesamowicie zawstydzona.


@wykopowa_ona: ja też, dlatego mojej twarzy nie ma na zdjęciu profilowym jedynie jej rysy i sylwetka w bardzo ciemnej gamie kolorów, takie zabezpieczenie, bo kiedyś przypadkowo wszedłem na profil sąsiadki takiej 2/10 i musiałem szybko usuwać konto zanim mnie zauważyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nieśmiałe introwertyczki schodzą z rynku najszybciej - dlatego bo każdy uważa je za łatwy łup i nie boi się do
  • Odpowiedz