Wpis z mikrobloga

@delvian: Cumplu, stara zasada wojny: pic or didn't happen. Robisz bardzo dobrą robotę, ale przy takich informacjach warto dodać coś w stylu ,,ukraiński MON twierdzi". Widziałem to uderzenie drona i wyglądało to na zniszczenie kilku pojazdów. Ciężko stwierdzić, bo nagranie szybko się urywa zaraz po strzale. Nie pojawiły się też żadne zdjęcia zniszczenia aż tak ogromnego konwoju. Jakby to było prawdą, to już wszędzie okrążałoby to internet. Ukraińcy coraz częściej wypuszczają
Bardzo stara musi być ta wojenna zasada xD


@LM2525: Truizmem jest, że na wojnie pierwszą ofiarą jest prawda. Co do tej zasady, to traktuj to z przymrużeniem oka, jednakże bez dowodów fotograficznych nie można zweryfikować prawdziwości danej informacji."

wyzej masz filmik


@CryptoPump: Tak, wiem. Piszę, ze widziałem. Obok cystern stoi zaledwie kilka pojazdów. Nagranie się później urywa i nie pokazuje skali zniszczeń, tylko płomień z cysterny. Nie ma dowodu na
Nie no wiem co miałeś na myśli, chodziło mi raczej o sam absurd tego właśnie stwierdzenia w kontekście wojen prowadzonych od setek lat


@LM2525: Racja. Jestem już przemęczony. Cały dzień praca, a później zbieranie oraz weryfikowanie informacji do raportu. Lecę spać, bo zaczynam pisać z dużą ilością powtórzeń i jeszcze walnąłem do tego słowną głupotkę. Trzymaj się!
Najpierw 3 Ily ze spadochroniarzami których nikt nie widział, teraz 100 czołgów, co dalej? Ukrainskie drony zatopią rosyjski lotniskowiec?


@lecho182: jutro zlikwidują Putina dronem na Uralu ( ͡° ͜ʖ ͡°)