Wpis z mikrobloga

Obalamy kolejną tezę z rosyjskiej doktryny ofensywnej. Wszędzie się widzi na filmach rzeczy które do tej pory było można zobaczyć w kabarecie, standupach. Dobrym przykładem jest to jak dwóch rusków myśląc że nadal są na ćwiczeniach poszło po paliwo na komisariat ukraińskiej policji prosić o parę litrów co zaowocowało zakuciem w kajdany. Wszędzie widzi się porzucony sprzęt wojskowy w szczególności pojazdy. Każdy piszę że to stare rupcie ale jak się dzisiaj okazuje pozostawiają tak samo ten nowy sprzęt tak samo jak ten z tego "Pierwszego rzutu". Co dziwne Ukraina jest podobno tak słaba że nie ma czym ostrzeliwać kolumn, raptem parę dronów co nie? Przecież Ruscy idą jak chcą, powinni to zbierać zabezpieczeniem inżynieryjnym bo za plecami czy nad głowami nic im praktycznie nie lata w przeciwieństwie do Ukraińców. No chyba że faktycznie zależy im tak na czasie i są pewni zwycięstwa i pchają ślepo do przodu "Pozbieramy później" No tak tutaj się zgadzam, mądre posunięcie ale zaraz... Przecież to wszystko Ukraińska cywilka ściąga traktorami na podwórko albo rozbiera na miejscu, przecież to czysta dywersja na plecach wroga. Nie będzie nawet co ściągać... Nie wiem czy się nie #!$%@?ąłem gdzieś w pisaniu swojego wywodu ale po trzecim dniu tej wojny, będąc w pogotowiu na wykopie już mnie nic nie zdziwi. Ta wojna jest tak #!$%@? jak film z Karolakiem pod tytułem "Wyjazd integracyjny" Smutne że dla miejskiej ludności, podbieganie, rozkradanie sprzętu który bombardował i stukał w ich tereny jeszcze przed chwilą, stało się taką normalnością. O co tutaj #!$%@? wszystkim już chodzi xD
#ukraina
źródło: comment_1646066096vSg7yB7aPfc8NPab2yqlsI.jpg