Wpis z mikrobloga

@blackphoenix: zły dobór materiałów, a nie brak pierścieni. Dorabiają, ktoś popełnił błąd dopierając materiały. Pamiętaj, że instrukcje są po rosyjsku, a znajomość tego języka u nas coraz bardziej zanika.
zły dobór materiałów


@eloar: a co ja napisałem wyżej? xDDDDDD

ktoś popełnił błąd dopierając materiały


@eloar: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
tyle mojego komentarza. Jak nie jesteś w 100% pewien tego co robisz w przypadku systemów ratujących życie, to przy tym nie grzebiesz. WZL Bydgoszcz dorabiała pierścień na chłopski rozum, bez dokumentacji, i takie sa efekty.
@blackphoenix: napisałem przecież w pierwszym komentarzu, że w warsztatach cały czas części do nich dorabiają. To czy robią to idealnie, czy partaczą, nie było przedmiotem mojej wypowiedzi. Podajesz przykład, że partaczą bez podawania źródeł (wrzuć link do raportu komisji badania wypadków wskazujący, że przyczyną był zły dobór materiału wykonania pierścienia i na dodatek dobór był niezgodny z oryginalną specyfikacją samolotu MiG-29). Nie przeczę, że mogli spartaczyć.

Wiesz, możesz naprawiać najlepiej jak