Wpis z mikrobloga

@Kempes Słuchałem jakiegoś wywiadu (chyba na yt) gdzie gość dziennikarki, emerytowany generał mówił o tym, że Putin przechodził covida bardzo ciężko i jego stan zdrowia znacznie się pogorszył. Oczywiście nikt nie mówi o tym głośno, gdyż są to dane wywiadowcze i tylko część specjalistów to zauważyła. Jestem w stanie w to uwierzyć, stąd ta nadmierna ostrożność
Słuchałem jakiegoś wywiadu (chyba na yt) gdzie gość dziennikarki, emerytowany generał mówił o tym, że Putin przechodził covida bardzo ciężko i jego stan zdrowia znacznie się pogorszył


@mirek_januszy: ta, z tego samego źródła dowiedziałem się że jesteś onuca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: wszyscy mówią covid, pewnie jest to niewykluczone. Albo ciężko przeszedł (da się to ukryć), albo ma jakaś ciężka chorobę współistniejącą, gdzie kombinacja może go zabić.
W końcu 70 lat już. Nawet jak ma najlepszą możliwą opiekę (co też nie jest pewne, bo może jak Stalin nie ufa lekarzom) to nie jest nieśmiertelny.
Ale funkcjonariuszy FSO to też bym się bał. Jeszcze by mi podrzucili jakiegoś Poloneza do garażu.


@Thunderlane: funkcjonariusze(związkowcy) FSO wykończyli przemysł samochodowy w Polsce.

Szkoda, że FSO WARS nie wszedł do produkcji, by byśmy byli w zupełnie innym miejscu.