Wpis z mikrobloga

Niestety, ale mam wrażenie, że wszystko zmierza w kierunku ataku nuklearnego na ogromną skale, a te negocjacje to tylko przykrywka, aby dać czas na ucieczkę gdzieś głęboko pod ziemię wszystkim przychylnym Putinowi współpracownikom. Moje obawy opieram na tym, co bym zrobił gdybym aktualnie był Putinem. A wiec tak: odwrotu już nie mam. Nie poddam się bo wstyd. #!$%@? swój kraj ekonomicznie. Nikt z zachodu żadnego deala ze mną już nie zrobi. Jestem psycholem i wrogiem publicznym nr 1, który chcę zapisać się na kartach historii, tak aby mówiono o mnie przez kolejne setki lat. Co robię? Co mi pozostało? Pyk, wysyłam atomówkę i elo. Pierwsza leci na Warszawę. Kolejna na Londyn, bo fikali najwiecej zaraz po Polakach. Kolejne niech gdzieś tam sobie lecą w świat. I to chyba było by na tyle. USA w odwecie #!$%@? Rosję swoimi atomówkami, Rosja do oporu celuje w kolejne kraje EU. Job done, Putin nie zniknie z kart historii, a my mamy end game, restart, game over. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wojna #rosja #ukraina
  • 39
@mortadela_zniszczenia: Sam Putin nie wykonuje rozkazu ataku nuklearnego. Potrzebne sa 3 osoby.

To jest kolejne straszenie zwyklych ludzi. Gdyby chcial naprawde postraszyc to przemiscil by odpowiednie jednostki a wywiady innych panstw szybko zalapaly by o co chodzi.

Zamiast tego robi ustawke w telewizji gdzie na zywo wydaje taki rozkaz.

To jest tylko gra aby straszyc zwyklych ludzi przed popieraniem pomocy na Ukrainie.
przypominam sobie wszystkie informacje jakie beda potrzebne do odtworzenia cywilizacji po wszystkim


@SlonskoBaba: wszystkie informacje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja podobnie jestem przygotowany na tych #!$%@? żeby im zgotować powitanie. Przygotowany na ewakuację w ciągu minuty z wawy autem w razie nalotu, mam tam wszystkie najważniejsze rzeczy włącznie z nożem, maską przeciwgazową itd