Wpis z mikrobloga

Niestety, ale mam wrażenie, że wszystko zmierza w kierunku ataku nuklearnego na ogromną skale, a te negocjacje to tylko przykrywka, aby dać czas na ucieczkę gdzieś głęboko pod ziemię wszystkim przychylnym Putinowi współpracownikom. Moje obawy opieram na tym, co bym zrobił gdybym aktualnie był Putinem. A wiec tak: odwrotu już nie mam. Nie poddam się bo wstyd. #!$%@? swój kraj ekonomicznie. Nikt z zachodu żadnego deala ze mną już nie zrobi. Jestem psycholem i wrogiem publicznym nr 1, który chcę zapisać się na kartach historii, tak aby mówiono o mnie przez kolejne setki lat. Co robię? Co mi pozostało? Pyk, wysyłam atomówkę i elo. Pierwsza leci na Warszawę. Kolejna na Londyn, bo fikali najwiecej zaraz po Polakach. Kolejne niech gdzieś tam sobie lecą w świat. I to chyba było by na tyle. USA w odwecie #!$%@? Rosję swoimi atomówkami, Rosja do oporu celuje w kolejne kraje EU. Job done, Putin nie zniknie z kart historii, a my mamy end game, restart, game over. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #wojna #rosja #ukraina
  • 39
@Karcia_Krakow: Putin ma większą sympatię do Niemiec czy Francji niż do UK czy Polski którzy najbardziej go jebią od początku konfliktu. Zresztą wiesz oni mogą przyjąć strategie ze jebna taką atomówkę na Warszawę i nagle wszyscy z szoku się zatrzymają, dojdzie do rozmów i jakiegoś ustalenia korzystnego dla izolowane Rosji
@SlonskoBaba: przeczytałem twoje posty i bardzo inteligentnie logicznie myślisz, masz celne rozważania. Ogólnie myślę podobnie i tak naprawdę teraz jest czas dla nas aby jak najlepiej się przygotować, powinniśmy na chłodno logicznie rozważać najgorsze scenariusze. Tak jak brałaś pod rozważenie ten atak nuklearny i informacje o podwyższeniu gotowości tego - ja tak samo o tym myślę, to dla nas #!$%@? zła informacja mam nadzieję że wywiad USA to mocno monitoruje. Też
@rtp_diov: @rtp_diov: @jbiccc:
Obecnie siedzę w Turyngii. To wiocha zabita dechami, daleko mam od jakichkolwiek strategicznych celów.Generalnie w przypadku pierwszego ataku nuklearnego wszelkich informacji dowiem się od rządu Niemieckiego bo ewentualny pierwszy strzał + odwetówka może trafić w Polskę (niestety).
Ale dzięki temu moją lokalizację mogę uznać za bezpieczną bo nawet jakby Berlin znukowali to jeszcze będę mieć dostęp do internetu. Plus mała ilość mieszkańców powoduje,że będę mieć dostep
Niemieckiego bo ewentualny pierwszy strzał + odwetówka może trafić w Polskę (niestety).


@SlonskoBaba: odwetowka? Odwetowka to bardziej na Kreml by poleciała niż na Polskę jeżeliby była. No wieś to dobra lokalizacja, lepsza niż duże miasta czy okolica baz wojskowych. Odnośnie samego ataku nuklearnego warto znać podstawy fizyki i chemii i logicznie myśleć ale też np wczoraj czytałem ten poradnik wydaje się w miarę jako taki https://urbanrat.pl/jak-przezyc-wybuch-bomby-atomowej/ . Pracujecie w Niemczech w