Wpis z mikrobloga

Sankt Petersburg, dziś rano na moście nad kanałem Gridojewa, pod soborem zmartchwywstania Pańskiego, tzw. "Cerkiew na krwi" - ktoś rozlał czerwoną farbę. To Miejsce symboliczne - tutaj został w zamachu zamordowany car Alexander II (a wspomniany sobór zbudował ojcu, jego syn alexander III), więc przekaz jest raczej jasny.
#rosja #ukraina #ciekawostki #neuropa #4konserwy #polska #wojna
grubson234567 - Sankt Petersburg, dziś rano na moście nad kanałem Gridojewa, pod sobo...

źródło: comment_1645938430OOf8s2Upp3IoAwHjIAfpqU.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@grubson234567: przeglądam rosyjski chan, a tam coraz więcej głosów niezadowolenia. Zwykli rosjanie płaczą nad sankcjami. Co prawda nie ma ich jeszcze zbyt wielu, ale kropla drąży skałę. Gdyby finałem tej agresji Putina był jego własny upadek i sprawiedliwość wymierzona przez jego własny naród, to byłby to chyba jeden z najszczęśliwszych dni w historii świata.
Wiadomo, to na razie marzenia.
potatowitheyes - @grubson234567: przeglądam rosyjski chan, a tam coraz więcej głosów ...

źródło: comment_1645952789C3MYNt8QX3Pjd7zR6scwUR.jpg

Pobierz
@potatowitheyes: Patrząc po tym co mówią ludzie którzy raczej maja dostęp do zachodnich informacji (np. Ten skoczek to poparł Putina) myśle ze tam propaganda siedzi w ich głowach silniej niż mi się pierwotnej wydawało. Teraz zacznie się symbol oblężonej twierdzy