Wpis z mikrobloga

#humorobrazkowy #heheszki #ukraina #rosja #wojna
Niestety Rosjanie wygrywają wojnę, w 2 dni już walczą o Kijów, jeżeli upadnie i dorwą prezydenta będzie to de facto koniec. Propaganda informacyjna Ukrainy jest mistrzowska, ale nie zmienia to faktu, że dostają oklep jak Polacy w 1939 roku. Prawdopodobnie Kacapy robią wszystko aby zająć stolicę i na tym się koncentrują
źródło: comment_1645830928Xhz5aWVsmMNmmTpvZICrue.jpg
  • 35
@Kanterek: Naprawde wierzysz, że Ukraincy sobie swietnie radzą? Bo to troche przykre, że wierzysz w propagande zwyciestwa, cos jak Polska w 39 pisząca do bombradowaniu Berlina. No niestety fakty są takie, że Ukraina nie ma zadnych szans, z tym, że wątpie tez by Rosja miala szanse tez Ukraine utrzymać z tak walecznie nastawioną ludnością.
@gotiman13 ja to wiem i ty to wiesz, jak i pewnie duży procent osób. Ale jakie było by podejście do gry wiedząc że na starcie jest ona spisana na straty? Aspekt psychologiczny to duży procent sukcesu każdej wojny. Lepiej odrazu ściągnąć spodnie i nadstawić dupe?
@gotiman13: Jeszcze przed pierwszym ostrzałem ruskie onuce tutaj mówiły, że Ukraina upadnie w 24 godziny.

Tak, jednostki kacapów są w Kijowie i obecnie trwają walki. Przypominam, że pierwsze kacapskie jednostki pojawiły się już po 6 w kijowie w dniu agresji (desant). Od tamtego czasu ciągle się mówi o byciu ruskich w kijowie i ciągłym upadku Ukrainy.

Jest ogromna dezinformacja, a z relacji ciągle wynika, że najeźdźcy nie mają łatwo. Kijów będzie
Jest ogromna dezinformacja, a z relacji ciągle wynika, że najeźdźcy nie mają łatwo. Kijów będzie piekłem, a jego topografia tylko pokazuje, że by się bezpośrednio dostać trzeba czegoś więcej niż najazdu pancernego.


@ZuluScout: Kijów trudno zająć od wschodu, ale jednostki rosyjskie również na zachodzie to nic dobrego i tak realnie nie wygląda to dobrze.
@djtartini1: Nie ważne gdzie są. Weście do samego serca tego miasta będzie wymagało ogromnych wysiłków i jeszcze wiele najeźdźców polegnie w tej bitwie.

Kijów to nie będzie koniec, a zaledwie początek i znak dla Ukraińców, że muszą potroić swoje wysiłki w walce z rosyjskim wojskiem.

Ukraina to nie tylko prezydent, a każdy mieszkaniec tego Kraju. Rozszerzyła się partyzantka i żadne z kluczowych miast nie upadło.

Co ciekawe walki kompletnie ustały w