Wpis z mikrobloga

Przypomnę, że Pan z obrazka podczas kampanii prezydenckiej w 2020r. wyśmiewał zakup F-35 i zamiast nich należy finansować żłobki i służbę zdrowia.
Natomiast w sierpniu/wrześniu 2021r. po tajnych obradach Sejmu przed uchwalaniem stanu wyjątkowego w związku z sytuacją na granicy Polsko-Białoruskiej to klub Lewicy jako pierwszy złożył wniosek o odwołanie stanu wyjątkowego.

No, ale niech Biedroń dalej czaruje, jak mu leży dobro uciśnionych.

#wojna #ukraina #rosja #lewica #biedron
bdg-bro - Przypomnę, że Pan z obrazka podczas kampanii prezydenckiej w 2020r. wyśmiew...

źródło: comment_16458200987XASDF8qjTqq5MsB35l2To.jpg

Pobierz
  • 28
Przypomnę, że Pan z obrazka podczas kampanii prezydenckiej w 2020r. wyśmiewał zakup F-35 i zamiast nich należy finansować żłobki i służbę zdrowia.


@bdg-bro: Biorąc pod uwagę sprawność Rosjan w #!$%@? lotnictwa wroga to tak, samoloty nie za bardo ię przydadzą.

Potrzeba broni p-lot, broni p-panc i ew. broni odwetowej - podejrzewam, że Rosjan mocno zaniepokoiło to, że Ukraina ostrzelała lotniska w głębi Rosji.
@niezdiagnozowany: powielasz informacje nieprawdziwe, jesteś obrzydliwy:

Nigdy nie doszło do żadnych aktów przemocy między nami, a wszystkie przytaczane w mediach oskarżenia są nieprawdziwe; jedynym sprawcą przemocy w naszym domu był nasz mąż i ojciec - napisali w czwartek w przekazanym PAP wspólnym oświadczeniu lider Wiosny Robert Biedroń i jego matka Helena.
@pacjent_0: Stan wyjątkowy był potrzebny ze względu na granie kartą "kryzysu humanitarnego" przez Rosję i Białoruś. Rozumiem, że konfiarzami nazywasz opów powyżej? Chciałem wstawić i podpisać Siwy Bajerant, ale ta ksywa jest już zajęta ;)
Myślę, że Biedroń nie analizował celowości zbrojenia i faktycznego wykorzystania w trakcie działań wojennych, tylko jechał na duchu pacyfizmu jakby to era wojen i napięć ze wschodu była przeżytkiem.


@bdg-bro: Myślę, że mówiąc o uzbrojeniu trzeba patrzeć do czego to uzbrojenie się przyda i ile pożyje, a nie kupić F-35 bo takie amerykańskie.
@bdg-bro: Nie ma co wyciągać takich rzeczy bo każdy polityk mówi to co chcą słyszeć jego wyborcy. PiS pitoli o obronności tylko dlatego że jego wyborca ma usłyszeć o Abramsach i się tym jarać (o #!$%@? amunicji do nich dupa cicho), a wyborca lewicy chce słyszeć o przenoszeniu środków budżetu z "niefajnych" celów na te "fajne". Nie ma w polskim sejmie polityka którego obronność państwa interesuje na poważnie, liczą się tylko
@Natias: A ja mam wrażenie, że po prostu na potrzeby kampanii zlepił proste hasło trafiające do potrzeb przeciętnych ludzi i które przy okazji miało wyśmiać i wyolbrzymić zamiary wydatkowania siana na armię. Niestety działalność Biedronia kojarzę gdzieś sprzed ok. 20 lat, i ani wtedy ani teraz nie jest merytoryczny. Proste emocjonalne zagrywki + bonus za nie szablonową orientację seksualną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@johnkashtan: w punkt! też uważam, że słabych polityków daje słabe społeczeństwo. Kiedyś może nastąpi przemiana społeczeństwa na bardziej odpowiedzialne i ugruntowane co do słusznych postaw, ale skąd te słuszne postawy mają czerpać?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bdg-bro: A jak tam, lewica organizuje się żeby pomagać uchodźcom? Czy znów, jak na początku pandemii, większą pomoc niosą "chciwi kapitaliści"?