Wpis z mikrobloga

@LaurenceFass: nie przesadzajmy, trzeba odróżnić dwie sprawy.
Wstrzymanie pieniedzy jest przez Unię i jest to dobra decyzja, bo to nam, Polakom powinno zależeć na uczciwym systemie sądownictwa.

Niemcy to tchórze, boją się, że Putin każdemu za pomoc Ukrainie odetnie gaz. Zostali ograni przez ruskich i teraz nie mogą nic pisnąć, bo 70% energii zależy od Putina
Wstrzymanie pieniedzy jest przez Unię i jest to dobra decyzja, bo to nam, Polakom powinno zależeć na uczciwym systemie sądownictwa.


@bykomstop:
To jest wewnętrzna sprawa.
A to poniżej, kolejna ciekawa sprawa:
https://www.wykop.pl/link/6517657/niemcy-pozwa-polske-do-tsue-jesli-nie-wycofamy-sie-z-budowy-elektrowni-atomowej/

Maski już dawno opadły. O ile ja nie miałem wątpliwości co to za struktury już kilkanaście lat temu to teraz już każdy kto ma trzycyfrowe IQ powinien wiedzieć co się dzieje.
robić propagandę dla partii


@Khaine:
Trzeźwa ocena geopolityczna, kierowanie się interesem Polski = "propaganda dla partii". Ja np. nawet nie popieram obecnego rządu.
Co wy macie w głowach to ja nie wiem, tylko piana leci z pyska jak cokolwiek zgadza się z narracją, którą propagandowo powiedział jakiś partyjniak.
Szantażują nas własnymi, pożyczonymi w naszym imieniu pieniędzmi.

To gorsze niż sankcje.


@LaurenceFass: to PiS szantażuje polaków żeby Ziobro mógł wepchnąć swoich pachołków na stołki.

Nie warto za stać się drugą białorusią.