Wpis z mikrobloga

Rząd Ukrainy nie pozwala wyjechać mężczyznom w wieku 18-60 lat z kraju. Po wymordowaniu kilku milionów z nich, dowiemy się, że "głównymi ofiarami wojny są zawsze kobiety i dzieci, bo tracą mężów, synów i ojców".

Równouprawnienie jest tam jest kobietom się coś należy; jakieś stanowisko dyrektorskie, w radzie czy w sejmie. Tam gdzie jest wojna to męska sprawa i równouprawnienia nie ma.

#pieklokobiet

Pobierz Xtreme2007 - Rząd Ukrainy nie pozwala wyjechać mężczyznom w wieku 18-60 lat z kraju. ...
źródło: comment_1645780723Mplvp3Jeyw8pnGiMzhMx0u.jpg
  • 69
Panowie, lasy. Kryć się. A dopiero kiedy armia czerwona je zgwałci rozpocząć kontrnatarcie.


@vympayer: I mamy nie bronić naszych matek, sióstr i żon, bo tobie nie szło w życiu z kobietami i dorobiłeś sobie do tego toksyczną ideologię? xD Jesteś chory z nienawiści, zupełnie jak ruscy. Oni też żyją w gównie od lat i zwalają winę na innych.
@1-1-1-1: i co, to jest wina tej dziewczyny, że może #!$%@?ć, a facet nie? Czy przez lata było tak, że kobiety walczyły na wojnach ramię w ramię z facetami, a dopiero feminizm to zmienił? He? Co chcesz powiedzieć? Że młoda dziewczyna, której wartośc bojowa wynosi 0, i jest na polu bitwy całkowicie nieprzydatna, a co więcej może być jedynie obciążeniem, że powinna iść na wojnę i zdechnąć całkowicie bezsensownie, żebyś miał
Aha czyli równouprawnienie ma być tam gdzie Kobiety sa mniej predysponowane, mają być na siłe wciskiwane tylko dla parytetu


@Xtreme2007: nie, równouprawnienie to zagwarantowanie równych praw kobietom i mężczyznom, sytuacja, w której kobiety mogą uciec, a meżczyźni nie, to jest zaprzeczeniem równouprawnienia. Ale za ten stan nie jest odpowiedzialny feminizm, ponieważ w historii świata nie było tak, że od wieków kobiety walczyły ramię w ramię z mężczyznami na wojnach, a potem
A co jak to facet jest słaby fizycznie i jego wartość bojowa wynosi 0 i jest na polu bitwy całkowicie nieprzydatny? On już uciec nie może tylko ma zdechnąć bezsensownie, tak?


@zbyszek93: tak, dokładnie tak i jest to #!$%@? dramat i zaprzeczeni jakiejkolwiek idei równościowej. Ale to nie feimnizm jest temu winny, ponieważ:

w historii świata nie było tak, że od wieków kobiety walczyły ramię w ramię z mężczyznami na wojnach,
@Xtreme2007:
Głównym powodem, dla którego na wojnę idą mężczyźni jest to, że z ewolucyjnego punktu widzenia pojedynczy mężczyzna jest bezwartościowy (jego udział w procesie reprodukcji trwa moment i jest bardzo łatwo zastępowalny przez innego mężczyznę). To się nigdy nie zmieni.
@bacaa90 Wartość bojowa kobiety nie wynosi 0. Kula z kalacha będzie tak samo skuteczna, nieważne kto ją wystrzelił.

Poza tym nie muszą iść na pierwszą linię frontu. Mogą organizować transport, przenosić i opiekować się rannymi, organizować szpitale polowe itd.

Serio, jestem za równouprawnieniem ale jak widzę że moje życie jest warte mniej od życia kobiety bo zdarzyło mi się mieć między nogami co innego to przestaje mi się to podobać
@bacaa90: Nigdy nie twierdziłem, że to feminizm jest temu winny, jestem po prostu zły na to, że kobiety kolejny raz mają łatwiej i nie będę tego ukrywał również smutny, że moje życie jest tak nic nie warte w porównaniu z życiem kobiety. Płakać mi się chcę - mężczyźni nie mają w tym świecie prawa do bezpieczeństwa, do współczucia, do pomocy, już wiele razy łapałem się na myśleniu, że bardzo chciałbym być