Wpis z mikrobloga

W artykule Onetu na temat uchodźców jest napisane że 90% z tych co aktualnie znajdują się w Przemyślu (około dwa tysiące osób) to UWAGA! Kobiety i dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10% to starcy i niepełnosprawni. Wiecie gdzie są faceci? Umierają za ich kraj... Przypomnijcie mi jak wyglądali biedni uchodźcy na granicy białoruskiej trzy miesiące temu? Albo Ci co kilka lat temu maszerowali do Niemiec?( ͡º ͜ʖ͡º) #ukraina #rosja
  • 8
@ninjav9max: Dziś rano rozmawiałem z kilkoma Ukraińcami na giełdzie w Poznaniu. Zastało ich to w trasie, podczas powrotu do domu. Dużo wyrazów wsparcia od nas Polaków. Każdy mówił że jedzie jak najszybciej na Ukrainę, bierze broń i idzie walczyć. Odechciało mi się iść na śniadanie i kawę na stację...
@Rainor: Może i by nie sięgnął, ale gdzieś mi mignęło, że za dezercję jest 12 lat więc nasrane w papierach i strach wracać do domu, o ile w ogóle byłoby to możliwe. W każdym razie nie zamierzam im umniejszać. Szanuję w opór, bez względu na pobudki.
@WrzeCiOna: Nie emigranci ekonomiczni (xD) tylko uchodźcy (tak ich wszędzie przedstawiano) którzy na pełnym nielegalu przekraczają granice i zostawiają swoje kobiety i dzieci żeby leżeć do góry brzuchem na socjalu vs Ukraińcy którzy w pośpiechu wracają do kraju żeby go bronić mimo że mogliby się przyglądać temu wszystkiemu siedząc w Polsce a ewakuowane są tylko kobiety i dzieci. To są prawdziwi uchodźcy, zapamiętaj to sobie