Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michnick88: oczywiście. Chodzi mi tylko o podkreślenie "jestem Rosjaninem". Pewnie nikomu się ta wojna nie podoba, łącznie z żołnierzami, którzy do siebie strzelają. Zresztą nieważne, nie ma co filozofować. Ot napisałem, że nie widzę powodu, by wiązać przeprosiny, wyrazy współczucia, cokolwiek, z narodowością
@Imagikk: Parę dni temu pytałem znajomego Rosjanina o tym, co Rosjanie faktycznie sądzą o Putinie i ogólnie mało osób w młodym wieku go popiera, a największe wsparcie ma wśród ludzi, którzy żyli w ZSRR. I większość raczej nie chce wojny. Niestety jest to wystarczająco dużo by mieć armię zawodowego wojska czy policji. Trochę podobna sytuacja jak z polskim rządem, ale Putin jednak jest o wiele bardziej niebezpieczny i szkodliwy na o
@Kombajn_Bizon_ Użyłem PiSu jako analogii, która będzie dosyć łatwa do zrozumienia. Wiadomo, Putin to zupełnie inna liga i jego można by stawiać z największymi zbrodniarzami w dziejach. Chciałem tym zwrócić uwagę, że sytuacja z drugiej strony również nie jest zbyt kolorowa i tam też cierpi wielu niewinnych. Chociaż wiadomo, to Ukraina jest krajem, który trzeba w tym momencie wspierać i to oni są najbardziej poszkodowani.