Wpis z mikrobloga

Sporo teraz na wykopie ruskich Troli albo pożytecznych idiotów Putina spod szyldu konfederacji, którzy plują teraz na NATO, że nic nie warte itd....
Ukraina nie jest w NATO ( ͡º ͜ʖ͡º)
Póki co NATO właśnie pokazuje siłę.
Przecież sprzęt jaki w ostatnich tygodniach przybył na wschodnią Flankę NATO jest best of the best w aktualnych możliwościach wojskowych.
O samych F-35 wspominając
Obrona PPL jaka jest teraz w Polsce - nigdy nie była tak zaawansowana. Nawet Brytyjczycy przysłali najnowsze zabawki.
Elitarne Jednostki wojskowe, z dłuuugą tradycją bojową.
Najlepsze możliwe pojazdy pancerne.
Najlepszy możliwy wywiad (AWACS chyba od tygodnia lata non stop nad centralną Europą). Amerykanie od tygodni informowali, że Rosjanie przygotowują się do Inwazji na Ukrainę.
Chyba tylko Korwin i reszta pseudopatriotów jest zaskoczona ruchem Rosji. (Albo udają zaskoczonych ruskie pachołki)
Dziś Duńczycy dosłali dwa F-16 do Polski. Na wszelki wypadek.
NATO jest zjednoczone teraz jak nigdy po 1991. Ja tylko dzięki temu, że jesteśmy w NATO śpię spokojnie, mimo że u naszego sąsiada (sic!) Ruscy bombardują miasta.
Putin- fiutin!! Je*any dyktatorek.
#ukraina
  • 6
@pawelgie:
Patrioty są już od paru ładnych paru lat w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)
I trochę innego sprzętu też.
Sprzęt NATOwski, ale do obrony Polski.
Przecież nawet Śmigłowce Apache sa teraz w Polsce LOL.
Jesteśmy lepiej uzbrojeni niż kiedykolwiek. Dzięki NATO.
Najlepszy możliwy sprzęt wojskowy jest teraz w Polsce. Także można spać spokojnie.
Na Ukrainę nie zdążyły dotrzeć zaawansowane systemy OPL dlatego na nagraniach widzimy to,
putin z ataku na pl nie ma praktycznie żadnego zysku


@getin:
Ja nie wiem czy tego dyktatorka można jeszcze traktować jako racjonalnego czy w pełni poczytalnego.
Gośc już jest tak oderwany od rzeczywistości przez władzę i bogactwo jakie osiągnął w Rosji, do tego ma juz 70 lat, że nie byłbym taki pewien, czy ten gość myśli racjonalnie. Zwłaszcza po tym ataku na Ukrainę.
@tomski84: ok, tylko żeby skutecznie zaatakować następne państwo (z oddziałami nato) to trzeba mieć logistykę za sobą, a nie partyzantkę Ukrainy ( ͡° ͜ʖ ͡°)