Wpis z mikrobloga

@Quimeen: Właśnie wracałem samochodem do domu i mijałem 3 stacje.
1. Stacja Avia na wsi - kolejka na lekko 20 samochodów!
2. Stacja Crab przy autostradzie - Klasycznie, duużo ciężarówek!
3. Orlen w mieście - Każde stanowisko zajęte, ale zero kolejek do dystrybutorów.
@muse: przygraniczny Przemyśl here, ludzie zwariowali, stacje benzynowe oblegane, bo ludzie mówią, że od poniedziałku paliwo będzie wydawane tylko służbom :D
@muse: ja zatankowałem też - dziś dam rady, w sobotę będę potrzebował auta i nie wiem czy zatankuję, gdzieś wycyckali całą stację do dna, pod "moją" stacją typek miał 10 baniaków 30+L (i parę mniejszych), wszystko zalał benzyną, więc w sumie nie dziwne.

Niestety - czasem w życiu trzeba wtopić się w panikarzy, bo akurat Tobie brakło i nie możesz sobie pozwolić na przeczekanie 2 tygodni
Zachód polski granica z DE. Kolejki na wszystkich stacjach.. Tankować tylko do baku na wielu stacjach już ceny +15gr od rana. Nie można tankować ciężarówek... Ale żeby nazbierać gazu na zapas to nikt nie pomyśli...
@muse: Jechałem zatankować bo czwartek wiec Diesel V-Power na shell w cenie zwykłego. Dojeżdżam - pusto. Myślę, że przesadzają z tymi kolejkami. Jak wysiadłem z auta i zacząłem tankować to jak wściekli ludzie zaczęli się zjeżdżać i jak odjeżdżałem to była całkiem spora kolejka za mną, ludziom #!$%@?ło chyba troszkę