Wpis z mikrobloga

Czy ludzie naprawdę jadą na stacje, żeby zatankować do pełna na wypadek jakby ceny gwałtownie wzrosły?
Niech wzrosną z tych 5.50 na 6.50, przecież to jest oszczędność rzędu 20 zł XD to się nawet auta nie opłaca odpalać.
Ja już nie mam siły na ten naród.
#wojna #ukraina
  • 120
  • Odpowiedz
ano kupiłem 5,45zł za litr. Jechałem chwilę temu przez miasto, korki po 20-30 samochodów na stację ceny + 0,24 złotego do góry


@Chaber: Wczoraj do pełna 5:45 a dzisiaj 5.99 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ropa będzie jeszcze jakiś czas ale podskoczyła cena do góry za metr.
  • Odpowiedz
@muse: w Siedlcach ogromne korki przed stacjami, w Sokołowie Podlaskim 30 km od Siedlec zabrakło i ludzie przyjeżdżają do Siedlec. Dzisiaj skończył mi się gaz i nie dałem rady zatankować. Jeszcze mnie nie powaliło żeby stać w kolejkach do tankowania.
  • Odpowiedz
@negatyw: niby tak, ale na tej stacji na którą obecnie jeżdżę od paru miesięcy jak się przeprowadziłem to widziałem maksymalnie 2-3 samochody jednocześnie, chociaż zazwyczaj pustka. Jeżdżę raczej w tych samych godzinach prosto po siłowni
  • Odpowiedz
@muse: a ja Ci powiem, że na początku myślałem tak jak Ty, że ludzi #!$%@?ło, ale jak zadzwonili mi z domu, że paliwo jest po 10zl na okolicznej stacji i kolejka jest w #!$%@? to też pojechałem tankować. Stałem godzinę. Udało mi się jescze za 5.63 zatankować. Ogólem kolejka jest do tej pory. I możesz się śmiać, ale ja na paliwo miesięcznie wydaje około 800zl. Niech będzie w tej cenie
Seractil12 - @muse: a ja Ci powiem, że na początku myślałem tak jak Ty, że ludzi #!$%...

źródło: comment_1645732361MkteEIZszIwAC0tETlhxES.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Niech wzrosną z tych 5.50 na 6.50, przecież to jest oszczędność rzędu 20 zł XD


@adrians29: nie wiem czym jezdzisz, ale przy takim wzroscie ceny w aucie o zbiorniku o pojemnosci 60l to 60 zł
  • Odpowiedz
@muse: jeżeli jakimś cudem ruskie wjadą o 5:00 do Polski i trzeba będzie spierdzielać z Podkarpacia do rodziny po drugiej stronie Polski, to nie ma czasu na tankowanie.
  • Odpowiedz
  • 2
Ja zawsze tankuje w czwartki paliwa premium(bp, shell), a w zeszły weekend wyszedl mi wypad w góry, więc idealnie wyszlo żeby dzis zatankować. Po prostu myślę, że wyszła kumulacja panikarzy z tymi polującymi na promocje. Plus doliczyć informacje o spadku złotówki i wzroście cen ropy naftowej i raczej nic dziwnego, że ludzie wolą przyoszczędzić.
  • Odpowiedz
@muse: a ja Ci powiem, że na początku myślałem tak jak Ty, że ludzi p****o, ale jak zadzwonili mi z domu, że paliwo jest po 10zl na okolicznej stacji i kolejka jest w cj to też pojechałem tankować. Stałem godzinę. Udało mi się jescze za 5.63 zatankować. Ogólem kolejka jest do tej pory. I możesz się śmiać, ale ja na paliwo miesięcznie wydaje około 800zl. Niech będzie w
  • Odpowiedz