Wpis z mikrobloga

Przyznaje myliłem sie, nie sądziłem że wybierze wariant w pełni ofensywny, myślałem że będzie to raczej wejście do doniecka i potyczki na froncie +10km od granic republik żeby mieć jakieś lepsze pozycje do wyboru.

Nie wiem co Putin chce tym osiągnąć, to jest kompletnie bez sensu wojna, sporo osiągnął w oczach wyborców już jeśli chodzi o republiki, a teraz to jest kompletnie bezsensowne, nic tym nie zyska.

Miejmy nadzieje że zachodnia broń zestrzeli jak najwiecej rosyjskiego sprzętu.
#ukraina #rosja
  • 7
@ButtHurtAlert: nie jestem ekspertem, jestem januszem ale umiem czytać i jak czytałem ile wojska miesiącami Rosja ściągała, ile sprzętu, że to najwięcej sprzetu i ludzi od czasów wjazdu na Czechosłowację, było głośno o amerykańskich raportach, do tego przemówienie Putina sprzed 2 dni więc obraz był i jest jasny.

A pelikany jak Wy żyjący w świecie iluzji są zabawni
@dziadeq: dobra #!$%@? dzieciaku, ekspercie z hoi4 xD przejrzałem profil i widze że typowo - cieszyłeś się że będzie wojna że hehe ale dzisiaj #!$%@?(wiadomo, codziennie od kilku dni, teraz sie uda wywróżyć) i taki jest twój wygląd, ty nie potrafisz myśleć geostrategicznie tylko powtarzasz to co powiedzą, ja myliłem się ale miałem powody do mylenia się.