Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 715
Eh, chciałbym, żeby inwazja Rosji skończyła się spektakularną klęska. Oby tą wiedzę i sprzęt co dostali Ukraińcy przekuli w ogromny sukces. Wyobraźcie sobie, że po tym co ruskie robią, jak się zachowują i po próbie wejścia jak do siebie dostają taki #!$%@?, że pozostaje za nimi jedynie smród i puste butelki po wódce.
#ukraina #rosja #wojna
  • 15
@wulkix: Moim zdaniem jeśli chodzi o nasze pokolenie to wiedza jest spora i mają #!$%@? po części w Putina. Jeśli chodzi o straszę pokolenie to jest zapewne jak u nas czyli patrzą głupio w TV. Tylko teraz pytanie: Kto ma większe przebicie medialne w necie? Te stare baby czy młodzi co mogą robić protesty/ nagrywać filmiki jak to wygląda naprawdę? Martwi mnie to, że 70% Rosji "na moje oko" jest biedna
@Frugolix: ale w Rosji nie rządzi młode pokolenie, to bogacze(oligarchowie) władają w rosji. Co z tego że mają wybory jak wiadomo że u nich kto trzyma kasę ten ma władze. Ostanio pojawił się tutaj filmik z protestu przeciw inwazji na ukrainę (6 osób szybko zawinięte za pokojowy protest, stali z transparentami i tyle), momentalne zatrzymanie przez milicję
@igrek97 pełna zgoda ale oligarchowie popierają taką władzę dopóki jest im to na ręke
@igrek97: my o Rosji tak naprawdę gówno wiemy, bo rządzi tam stare pokolenie dobrze pamiętające poprzednią flagę. A sam ZSRR był znany z patologicznej wręcz tajemniczości, za wszelką cenę. Wszystko tam ukrywano, pudrowano, tuszowano. Nawet kuźwa katastrofę jądrową która się rozlała na pół świata. Złapiesz kacapa za rękę to będzie #!$%@?ł że to nie jego ręka.

Ten ich ukrywany syf w końcu wychodzi ale wychodzi z dużymi opóźnieniami, takimi po kilkadziesiąt
@igrek97: Mam nadzieję, że w Rosji #!$%@? ktoś w czas Putina bo nie wierze, że każdy podziela jego zdanie o tym wszystkim


@Frugolix: Bedac w Rosji ogladalem sobie pare ich programow publicystycznych. Wyglada to tak, ze zaprasza sie jednego z opozycji i wszyscy wlacznie z prowadzacym po nim jada xD Nie wspomne o tonach ruskich redneckow, którzy nic w życiu nie osiagneli i jedynie moga walic konia do WIELKOSCI ROSJI