Wpis z mikrobloga

wiadomo, zostawmy lewakom którzy pójdą demontować płoty na granicy i wpuszczać ludzi Baćki do Polski


@Jestem_robotem123: Jaki jest związek posiadania (lub nieposiadania, trochę się zgubiłam) konta na wykopie z przecinaniem drutu na granicy?

PS Białoruś bardzo bogata nie jest, ale myślę, że "ludzi Baćki" na parę nożyc do drutu jeszcze stać. Nie mówiąc już o tym, że, ehem, na granicy z obwodem kaliningradzkim to jest jakiś płot?
@Jestem_robotem123: A co Putina obchodzi jakiś płot? Nie wiem co ty oglądasz albo w co grasz, ale taka informacja - jest 21 wiek. Mur Hadriana albo Wielki Mur Chiński to były OK rozwiązania obronne w swoim czasie (choć nawet wtedy nie ograniczano się do samego muru), ale technika wojskowa poszła trochę do przodu w ciągu ostatniego tysiąclecia.
wiadomo, zostawmy lewakom którzy pójdą demontować płoty na granicy i wpuszczać ludzi Baćki do Polski


@Jestem_robotem123: Można być prawicowcem i mieć wywalone na tą waszą szurską konfę. Jak was kiedyś zbanują, to internet wróci do normalności.