Wpis z mikrobloga

no to znajdź mi chociażby przecinek na klawiaturze


@Konkol: z tego co widzę to można sobie zainstalować Gboard, o ile nie wygląda inaczej niż na androidzie to masz tam przecinek na głównym widoku
@Pucha12: nie ogniskowe a matryce małe. S21 Ultra ma 1/1.33", a więc całkiem sporo. 108mpx poprzez biming jest zmniejszane do 12mpx poprzez łączenie pikseli co daje więcej um na cal i lepszą jakość zdjęć.
z tego co widzę to można sobie zainstalować Gboard, o ile nie wygląda inaczej niż na androidzie to masz tam przecinek na głównym widoku


@sadhas: nie masz, musisz i tak wejść w podmenu

Normalnie takich rzeczy nie potrzebujesz do użytkowania telefonu


@Reaamu: to sobie wmawiacie ajfonowcy, jest bardzo dużo rzeczy, które są mega irytujące, ten telefon przede wszystkim nie jest intuicyjny. Ja tam już mogę przeżyć brak pływających powiadomień, ale
@Konkol: No ja nie musiałam nic instalować i bez problemu mogę go używać, wiec chyba jednak to problem u Ciebie.
Od zawsze było wiadomo, ze iPhone nie jest telefonem dla dzieciaków, które czuja potrzebę personalizacji telefonu XD to go właśnie wyróżnia, bo nie jest to narzędzie do zabawy, a do pracy i tutaj ma spełniać swoją role. Gdybym chciała się bawić, to bym brała jakiegoś #!$%@?łeja a nie cisnęła na iOS
@Konkol: No ja nie musiałam nic instalować i bez problemu mogę go używać, wiec chyba jednak to problem u Ciebie.

Od zawsze było wiadomo, ze iPhone nie jest telefonem dla dzieciaków, które czuja potrzebę personalizacji telefonu XD to go właśnie wyróżnia, bo nie jest to narzędzie do zabawy, a do pracy i tutaj ma spełniać swoją role. Gdybym chciała się bawić, to bym brała jakiegoś #!$%@?łeja a nie cisnęła na iOS
@sylwke3100: Telefon jako narzędzie pracy, a nie sam IPhone
Serio ktoś myśli, ze dalej są czasy, gdzie telefon to wyznacznik statusu? W czasach gdzie większość ludzi bierze telefon na raty?XDDD
Od zawsze było wiadomo, ze iPhone nie jest telefonem dla dzieciaków, które czuja potrzebę personalizacji telefonu XD


@Reaamu: no chyba sobie żartujesz, że jestem dzieciakiem, bo chce sobie ustawić ekrany i ikony tak żeby było mi wygodnie i grupuje to według narzędzi, tak miałam na Androidzie, bo telefon był dla mnie wtedy NARZĘDZIEM. Skoro tak bardzo używasz go jako narzędzia, to powiedz mi teraz jak mam sobie z kompa Windows wysłać
@Konkol: Nic nie jest złego. Chodzi mi o to, ze kiedyś IP był ciężko dostępny w ofercie abonamentu, a teraz nie ma z tym problemu. Kiedy widze jak ktoś komentuje, ze ten telefon dla dzieciaków dla lansu, to mnie to śmieszy, bo nie chce mi się wierzyć, ze ktoś dalej tak myśli
@Konkol: iPhone jest kompatybilny głównie ze swoimi urządzeniami; to tez byś wiedziała, gdybyś cokolwiek więcej się zainteresowała działaniem systemu. Nie jest to wina telefonu czy systemu, tylko Twoja. Następnym razem przed zakupem doinformuj się co i jak, by uniknąć wtopy, jak teraz ¯_(ツ)_/¯ Ew. sprzedaj telefon, kup jakis za grosze a raty spłacaj. Są i tacy
iPhone jest kompatybilny głównie ze swoimi urządzeniami; to tez byś wiedziała


@Reaamu: dlatego nie jest dobre narzędzie do pracy. Szkoda, że w drugą stronę to działa xD

Następnym razem przed zakupem doinformuj się co i jak


@Reaamu: niech Apple idzie z duchem czasu i usprawnia swoje telefony, a nie jedzie na swojej popularności, oraz PR i ma w dupie ulepszanie systemu
Od zawsze było wiadomo, ze iPhone nie jest telefonem dla dzieciaków, które czuja potrzebę personalizacji telefonu XD to go właśnie wyróżnia, bo nie jest to narzędzie do zabawy, a do pracy i tutaj ma spełniać swoją role


@Reaamu: Myślę że jest zupełnie odwrotnie.