Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kobiaszu: megapixele to tylko chwyt marketingowy, nie mający zbyt dużego wpływu na jakość zdjęcia. Jako że ogniskowe w telefonach są małe to software ma duże znaczenie, a apple się akurat bardzo poprawiło w zeszłym roku
  • Odpowiedz
@Konkol: Za każdym razem jak miałem komuś coś ustawić w Xiaomi to mnie #!$%@? strzelał. Za to mój pierwszy raz z iOS naprawdę spoko. Zgadza się - trochę telefon dla debili no ale widać napracowanko w sofcie i nie miałby problemu z przesiadką z One UI na iOS
  • Odpowiedz
@sebawoj99pl: no to znajdź mi chociażby przecinek na klawiaturze, zrób przesuwalnego screena, ustaw sobie drzemkę w budziku tak jak chccesz, albo zmień dźwięk powiadomienia na messengerze, to na szybko co mi przychodzi do głowy

Xiaomi to mnie #!$%@? strzelał


@kobiaszu: ale ja się nie przesiadam z Miui, nakładka od Huawei była w pyte, iPhone nie ma połowy opcji
  • Odpowiedz
@Konkol: Huaweie były kapitalne, szkoda że nie mogą już wykorzystywać usług googla ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przerzuciłem się na Realme, które też jest spoko, daje masę możliwości personalizacji i ma świetny stosunek cena/jakość.
  • Odpowiedz
@laquilat: Niezupełnie - natywnie da się zrobić tylko w Safari i to z zapisem do pdf. Jak chcesz mieć taką możliwość w innych aplikacjach z zapisem do pliku graficznego ściągasz aplikacje do tego celu. U siebie mam aplikację Rollcap i jakoś się żyje... Co nie zmienia faktu, że takie coś powinno być natywne w systemie.
  • Odpowiedz
takie cegły to przesada, na lato to chyba plecak do tego


@getin: Kwestia przyzwyczajenia, po przesiadce z s9+ chciałem go sprzedać bo wydawał się za duży ale teraz jest ok. Duży chłop to i duży telefon HE HE HE
  • Odpowiedz
Huaweie były kapitalne, szkoda że nie mogą już wykorzystywać usług googla


@KingOfTheWiadro: Zgadza się, matka ma mate 20 pro i do dzisiaj aparat robi wrażenie. Co do nakładki nie zgodzę się - dość #!$%@?
  • Odpowiedz
@getin: Ja sobie bez problemu radzę, zaczynajac od 8+ miałam zawsze modele pro/max i nigdy mi nie przeszkadzały w kieszeni spodni, a tylko tak nosze telefon ¯_(ツ)_/¯

@Konkol: Bo android jest dla kogos, kto lubi grzebać w telefonie, bawić się ustawieniami itd. Normalnie takich rzeczy nie potrzebujesz do użytkowania telefonu. Ale z tym przecinkiem to poleciałas grubo xD
Reaamu - @getin: Ja sobie bez problemu radzę, zaczynajac od 8+ miałam zawsze modele p...

źródło: comment_1645658405xhAzeSlwz6XbRkeQkeAFxd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz