Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: w żadnym wypadku nie twierdzę że jest. Jednak jestem prawie przekonany, że w stosunkowo bliskiej odległości od dużego miasta nie ma fizycznej możliwości znalezienia działki budowlanej po 40 zł za metr.
Takie ceny skokczyly się lata temu.
Na jakimś kompletnym pustkowiu może tak ale nie o tym mowa.

Jeśli się mylę to będę wdzięczny za jakieś konkrety - z czystej ciekawości.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Odległość od wielkiego miasta, działki którą znalazł op, jest w pewnym sensie porównywalna.
Różnicą jest to, że jest to ściana zachodnia. Na południowo wschodniej ćwiartce są. Cena jaką podałem, jest nawet w ogłoszeniach.
Roztocze.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: połasilem się na sprawdzenie i nie - cena jaką podałeś jest do znalezienia tylko w działkach rolno - budowlanych lub na planie ogromnego, waskiego prostokąta.

Jeśli się mylę, podlinkuj coś konkretnego.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Są rolno budowlane i same budowlane. Rolno budowlane ze względu na MPZP w pewnym obszarze.
Niebawem pojawią się 10 arowe budowlane. Jeszcze gmina nie wystawiła.
W innych gminach podobnie.
Niedawno poszedł dom ok 180 m2 z działką 30 arów wokół domu - całość traktowana jako działka budowlana. Dom 10-letni za 320 tysięcy.
25 arowa poszła dwa tygodnie temu za 100
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: no dobra ale co ty linkujesz a o czym my rozmawiamy. Gdzie Zamość a gdzie miasto wojewódzkie?

Tak jak pisałem, idzie znaleźć działki za tą cenę ale nie w lokalizacjach w których szuka op czy o których ja pisałem.
  • Odpowiedz