Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam mechanika w Krakowie lub w okolicach, który ogarnie sprawdzenie i ustawienie luzów zaworowych w Oplu Signum 1.8 140 KM. Szukam kogoś zaufanego, kto rzeczywiście wie o co chodzi, a nie tylko udaje, że wie i zrobi tylko to, co rzeczywiście jest wymagane a nie przy okazji milion innych niepotrzebnych rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#opel #krakow #mechanikasamochodowa #motoryzacja
  • 16
@thomasKRK miałem dylemat wyboru mechanika niedawno i szukałem na necie mechaników i też dzwoniłem, żeby pogadać co i jak. W końcu zdecydowałem się na Gładysek Bosch Service na Bora-Komorowskiego. Spoko, że mają pod telefonem osobę, która potrafi rozmawiać i widać, że jest od obsługi klientów. Wszystko wyjaśniła itp. Robiłem duży przegląd taki coroczny + sprawdzenie ogólne samochodu, czy jest coś do zrobienia na teraz. Termin miałem na jakoś 1-2 tyg do przodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cacyyy: Teraz już blisko 250 tys. ale mam LPG, na którym przejechałem ok. 30 tys. dlatego chciałbym to skontrolować. Ogólnie ostatnio trochę dziwnych drobnych rzeczy mi się dzieje z autem i od tego chciałbym zacząć zanim się wezmę za resztę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cacyyy: Zaczęło się od bardzo wysokiego spalania. Teraz doszło do tego lekkie falowanie obrotów i wibracje na jałowym biegu. Czasami zdarza się też, że poszarpuje przy dodawaniu gazu, albo zgaśnie przy ruszaniu (jakby się dławił). Najgorsze jest to, że czasami kilka dni jest wszystko dobrze, a później znowu kilka dni takie objawy. W komputerze wisi błąd P0170. Sprawdziłem sondy, ale wydaje się, że pracują prawidłowo. Muszę jeszcze sprawdzić co pokazuje przepływomierz,