Wpis z mikrobloga

@Ogorek95: mysle, ze kazdy normalny czlowiek chce zyc spokojnie i w dobrobycie i nie mysli o tym by zajmowac innym tereny czy rozpetywac jakies wojny. Szwajcaria, Luksemburg, Monako, nordyckie kraje wszedzie tam ludzie zyja w spokoju i dobrobycie a nie sa potęgami i nie maja zapedow do zajmowania innych terenow. Wiec nie wielkosc ma znaczenie a madrze prowadzona ekonomia kraju.
@Ogorek95: Każdy chce mieć, a nikt nie chce robić

Gdyby Mieszko nie zwojował państwa polan, to dzisiaj nie byłoby Polski i żarłbyś gruz

Gdyby nie walka z Hitlerem, dzisiaj pasłbyś krowy na Uralu i żarłbyś gruz

Gdyby nie walka z komuchami, dzisiaj bylibyśmy Zachodnią Białorusią i żarłbyś gruz

Zrozumcie że bezwzględne unikanie konfrontacji tylko pogarsza sprawę - po to są czasy dobrobytu aby spokojnie przygotować się na czasy chaosu
@Phallusimpudicus: po pierwsze to bym się nie urodził gdyby nie było polan czy innych bzdetow XD
Takie rozumowanie pięciolatka zaprezentowałeś. Jak mój dziadek by miał sraczkę na randce z babcią to już nawet wtedy by mnie nie było a co dopiero takie fakty jak wspomniałeś. Najgłupsza rzecz która przeczytałem od dobrych kilku lat XD
@Phallusimpudicus: z tym Mieszkiem to żeś #!$%@?ł xD
Sprzedał nas okupantowi watykańskiemu którego do dzisiaj się nie pozbyliśmy z polityki i salonów mimo upływu ponad 1000 lat. No super książe.

Ludy słowiańskie sobie tu żyły spokojnie od znacznie dłuższego czasu niż 966r.
@Ogorek95:
to może troche inaczej skoro brak ci wyobraźni:

jeżeli dziś nie będziemy walczyć o Europę (nie znam cie, ale być może na Polsce ci tak nie zależy) to za jakiś czas (10, 100 lat) my lub nasi potomkowie* będą żarli gruz - tak jak Ormianie w Turcji

*a zakładam że nie jesteś antynatalistycznym debilem

@Antorus: Czy Niemcy też się sprzedali "okupantowi watykańskiemu"? Francja? Hiszpania? Każdy kraj Europy się "sprzedał"