Wpis z mikrobloga

@czarnawrona: @uysy: chyba bardziej mial na mysli czy Ciebie dopasowywali z obu stron. Na zdjęciu widac, ze bez zmiany ustawienia roweru nie moga sfitowac prawej strony. A bywa tak(np. u mnie, ze lewą rękę mam o 1cm krótsza więc kąty byly inne niz w prawej i trzeba bylo znaleźć kompromis, dodatkowo uciekało mi prawe kolano, gdzie lewe bylo ok.

Jesli patrzyli na Ciebie tylko od strony lewej - tak jak
  • Odpowiedz
@uysy: tak uroslem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to ogolnie jestem krzywy :D lewa ręka jest krótsza o doslownie jakies 8mm, nie widać tego, ale na fitingu wylapali(roznica jest w dlugosci od nadgarstka do łokcia), lewa stopę mam o 6mm krótszą - w zasadzie 1 rozmiar i w lewym bucie noszę kawalek waty ( ͡° ͜ʖ ͡°) a prawe ucho o 4mm wyzej
  • Odpowiedz
@uysy: aa teraz widzę ze pytanie nie jak a jaki :)
Zauważyli to w pozycji aero na klamkach, ze barki byly lekko pochylone w bok, co moglo powodowac napięcia w mięsniach i inne takie, nie pamiętam, troche czasu kinelo :) W dolnym i górnym chwycie sam to kompensowalem nieświadomie jakoś ugięciem ręki i bylo dosc ok, a jak aero to bylo krzywo. Rozwiązanie były jakieś drobne manewry klamkami, jedna ~ 2mm
  • Odpowiedz