Wpis z mikrobloga

Myślę że najlepsze co można ugrać, to brak dopłaty za komórkę i garaż, ale nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw, strasznie ten Jasień dostał po dupie, jeszcze rok temu wszystko stało po 10k za m2


@tygrysoffshorowy: dalej po tyle są wystawione, albo i więcej.

Cena nie jest zła jeżeli ktoś chce mieszkać w tamtej okolicy.
@poison101: przy czym kluczowe jest: mieszkać w tamtej okolicy. Smród to jedno, ale komunikacja...

@PowrotnikPolska: wybierz się tam za godzinę z centrum Gdańska/miejsca pracy. Policz dojazd, i zastanów się, czy warto lokować tam centrum życiowe. Uwzględnij planowaną przebudowę skrzyżowania Havla z Armii Krajowej.

A po praktycznie dwóch latach śledzenia rynku mieszkaniowego w Gdańsku, gdybym miała kupować dzisiaj - ponownie wzięłabym z wtórnego na osiedlach typu Chełm, Morena czy Siedlce, jeśli
@PowrotnikPolska: np https://gethome.pl/oferta/sprzedam-mieszkanie-gdansk-ul-rogalinska-80m2-czteropokojowe-1-pietro-770898/ - mało brakowało a kupiłabym na tamtym osiedlu. Stosunkowo nowe budynki, zabudowa wyspowa i sporo infrastruktury usługowo-handlowej. Niezłe wykończenie mieszkań, w dobre gatunkowo podłogi czy futryny. Faktycznie zabezpieczone miejsca parkingowe.

Ale za długo myślałam i sprzątnęli mi lokal sprzed nosa. ¯\_(ツ)_/¯
@darkdancerr: Jasień to jest tak duży obszar, że trafisz tam na wszystko: od starszej zabudowy przy Kartuskiej po stawiane wczoraj i otoczone kolejnymi rozkopami osiedla przy obwodnicy. I nie w każdej lokalizacji śmierdzi, jak jesteś zasłonięty od strony wysypiska, tak że powiewy idą górą, nawet nie poczujesz.