Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problemy psychiczne. Jednego dnia czuję się doskonale, jakbym góry mógł przenosić, a potem jest spadek, dół, następnie drażliwość i tak cały czas. Na palcach jednej ręki mogę policzyć dni, kiedy czułem się normalnie. Zwykle albo wysokie wzloty albo wysokie spady. Nie ma nic pomiędzy. Ludzie może to dostrzegają, choć próbuję ukrywać. Dostałem od lekarza SSRI, ale to w ogóle nie działa, tylko wzmaga wzloty i tyle. Mam dość mojego zachowania, krzywdzę słownie ludzi, obrażam ich, nie panuję nad sobą. Jednego dnia mogę być przygnębiony, mieć myśli samobójcze, żeby po kilku dniach czuć się jak król życia, a potem wlatuje stan drażliwy. Sam ze sobą nie wytrzymuję, a co dopiero mają powiedzieć inni.
#psychiatria #zalesie #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6213a941cd6c91f8855a71eb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobnie się czuje po antydeprechach.. wcześniej płakałem codziennie i zalewałem smutki w alko, teraz tylko wzmógł mega depresję, myśli żeby zrobić an hero są z 3x większe, totalna beznadziejność.
Czytałem że może to potrwać tygodnie/miesiące zanim się poprawi i widoczne będą skutki, a na początku może byc nasilenie depresji/myśli samobójczych