Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, razem z różowym paskiem studiujemy medycynę. Zawsze szliśmy łeb w łeb i szło nam całkiem dobrze, ale ona w tym roku wpadła w jakaś spirale stresu, ze dosłownie na każdym egzaminie lub zaliczeniu się trzęsła. Na zajęciach zawsze umiała świetnie a zaliczeń i egzaminów nie zdawała, przez to ma teraz dwa drugie terminy w jeden dzień. Została w naszym mieszkaniu wynajmowanym, ja natomiast wróciłem do swojego domu rodzinnego na ferie. Jak rozmawiałem z nią to czuć było ze jest przerażona i zestresowana, a dzisiaj dosłownie rozpłakała mi się do telefonu ze nie przyjechałem na te jej egzaminy. Uważam ze i tak dałem jej dużo wsparcia dzwoniąc i rozmawiając codziennie, a ona zarzuciła mi, ze jak moja mama miała egzamin online z podyplomowki to przyjechałem jej pomagać. Uważam to trochę za inna sytuacje, bo moja mama ma ostatnio bardzo ciężki czas. Różowa przestała odpisywać i dobierać, jak ostatnio rozmawialiśmy to strasznie się rozpłakała. Kto ma racje?
#zwiazki #studia #sesja #rozowepaski #niebieskiepaski #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #621396aecd6c91f8855a702b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 9