Wpis z mikrobloga

Dostań info, że Twój rywal pomógł policji w przeszłości złapać jakiś #!$%@?ów co lecieli na małe dziecko z nożami i nazwij go konfidentem XD
5 minut później wyjdź z płaczem bo rywal w odwecie powiedział cichutko gdzie pracuje Twoja mama XD

No jedno wielkie POLAK IKS DE

#famemma
DDDDDW - Dostań info, że Twój rywal pomógł policji w przeszłości złapać jakiś #!$%@?ó...

źródło: comment_1645386478tcLogDbErElJTZ6cBeFoHv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XpedobearX:
Nieprawda, po pierwsze znaczenie słowa bardzo się zmieniało, dziś znaczy zupełnie co innego niż kiedyś.
I tak się składa, że donoszenie na przestępców w okolicy były i są polskie słowa, typu:
donosiciel, kapuś itp.
Natomiast konfident, któy jest bardzo blisko z tym zwiazany, miał jednak swoją specyfikę i był bardziej precyzyjnym określeniem.
Oznaczał osobę, która donosiła ZE SWOJEGO ŚRODOWISKA! Czyli miała charakter w pewnym
  • Odpowiedz
@WiktorekS: zazdroszczę ci tej odwagi/głupoty "Wiktorku", że dla Ciebie bitka z paroma mefedroniarzami to ez win ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. JA MAM #!$%@? KTO MÓWI Z NICH PRAWDĘ! JA TYLKO KISNĘ ZE ŚMIECHU Z CAŁEJ TEJ SYTUACJI I JAKI URABURA JEST POLAK PÓKI KTOŚ NIE POWIE COŚ CO ROBI MOCNE KO JEGO PSYCHICE AMENOOO
  • Odpowiedz
@DDDDDW: ale z tych zeznan wynika ze agresorow bylo mniej niz ofiar.

I tu nie chodzi o to ze cos zeznal, tylko ze pozniej zgrywal gangusa. Nawet teraz na konferencji PUBLICZNIE grozi gosciowi smiercia lub minimum trwalym uszczerbkiem na zdrowiu.w momencie gdzie masz wyzej papier ze dokladnie na to sie #!$%@?. Ze jakis pet mu grozil #!$%@?.

Czyli jak ktos mu grozi #!$%@? to wszysyko jest cacy i mozna na
  • Odpowiedz
@WiktorekS: właśnie o to chodzi mirku! Każdy robi z siebie niewiadomo jakiego gangusa, żeby potem wyjść z płaczem i to jest największa beka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DDDDDW: a gdzie kamery? xD beka to jest z ciebie i tobie podobnym którzy widzą w tych bajkopisarzach jakikolwiek autorytet a tak naprawde stają w jednym rzędzie z magikalem, a wy pół pięty za nimi teraz coś #!$%@? że to dla beki no nieźle nasrane w caban. @Denial94: kolejny chłop któremu wystarczy imidż i puste słowka dla pospólstwa

śmieszny ten tag
  • Odpowiedz
  • 0
@mikserq21: ale ty masz klopsa między uszami jeżeli z moich wypowiedzi uznajesz, że ktoś z nich jest moim autorytetem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #!$%@? z tego tagu i do szkoły bo zauważyłem, że bardzo słabo z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie
  • Odpowiedz