Wpis z mikrobloga

#cccam ktoś pomoże jestem trochę zielony w temacie mianowicie mam dekoder zgemma h9s kody z Ali mam tam wgrany oscam kody kupowałem do cccam ale konwertowałem żeby mi działały. Robił mi to wszystko gość i wcześniej miałem cccam ale siadły canal plus i mówił że zmieniło się kodowanie czy coś. Wgrał mi oscam i w sumie mam taki sam cały czas problem canal plusy się tną co 2min czasem siada głos a obraz dalej leci. Czego to wina mam znajomegk który ma wszystko to samo dekoder kody i robione przez tego samego gościa i jemu działa bez problemu. Antenę miałem ustawiana już 2x. Inne kanały działają bez problemu. Czy problem może być w dekoderze albo konwekterze?
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nikoafc86: jakie masz CAID na Canal+ jak wchodzisz w status na IP:8888? jeśli 0B01 albo 1813 to musisz zmienić dvbapi
  • Odpowiedz
@nikoafc86: Oscam.dvbapi wpis dla paczki canal+ P:1884, z 0b01 bywają kłopoty jak nie ma odpowiednich wpisów u dawcy.
P:1884::32F0
P:1884::32DC
P:1884::13ED
  • Odpowiedz
nie mam takiego pliku oscam.dvbapi jest tylko ccache confi provid server srvid i user. Ma jakas inna lokalizacje? etc/tuxbox/config/oscam-emu tam mam te pliki ale tego co ty podales nie ma

@korexus:
  • Odpowiedz
@korexus: jak to mam zrobic sorry ale nie siedze w temacie. Loguje sie przez filezille przez ip dekodera i nazwe uzytkownika root

Co mam zrobic jesli mozesz to opisz jak dla laika heh
  • Odpowiedz
@korexus: zalogowalem sie wszedlem w oscam i w files gdzie byl ten Oscam.dvbapi wkleilem te linie i dalej tnie.

Jest jeszcze co moge zrobic? Dlaczego to u znajomego dziala a u mnie nie? skoro mamy to samo
  • Odpowiedz
  • 0
@korexus ta wydaje mi się że lepiej ale 2x przycięło tylko to może być przez pogodę bo mieszkam w PLN Irlandii teraz mamy sztormy i zaczął padać deszcz ale nie tnie tak często jak wcześniej. Będę testował ale jak mówię mam wrażenie że to pomogło
  • Odpowiedz