Wpis z mikrobloga

#!$%@? tydzień, 7 tygodni do zawodów

Co za posrany tydzień, po ciężkim ubiegłym tygodniu w którym 3 dni spałem po 2-3h, odpocząłem 2 dni i odespałem…

W środę - trening czwórek i rekord w przysiadzie 200x6. (Film na youtube)

W czwartek - trening push, duży ból w klatce piersiowej, mocno zachowawczy, zamiast bench press w którym rwało, wykonałem jakąś śmieszną maszynkę do wyciskania poziomo siedząc, 5s do upadku. Ból całkowicie ominięty, objętość i bodziec bardzo podobny. W ubiegłym tygodniu można powiedzieć rekord, bo 5 pełnych serii, 150x5-6 bez asekuracji.

W piątek - trening pull, tutaj chciałem skupić się na ciągach i poszedł rekord, 240x6 w klasyku (moja waga 100kg). Podjarka w #!$%@?, bo na kilka tygodni do startów, siła zawsze parowała mi jak #!$%@?, a tutaj jeszcze rośnie.
Film z rekordu - https://streamable.com/wub4lc

Dziś - za 3 godzinki idę zrobić frajerski arm day, stwierdziłem, że troszkę się przygłodzę i zjem jak w dzień bez treningu, czyt. 150WW. Cardio już skręcone, dupa umyta i pachnąca lawendą.

Na kanale o 8:00 pojawił się dzień jedzenia + trening czwórek, zapraszam do oglądania, łapkowania i rzucania sugestii, co poprawić i co chcielibyście zobaczyć w kolejnych materiałach.

https://youtu.be/gsEAVclMaWI

Od przyszłego tygodnia, zaczynam nowy plan, plan ułożony przez trójboistę, Dominika Nadolskiego z którym podjąłem współpracę i oświadczam uprzejmie, że do końca roku #!$%@?ę 300kg w ciągu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7 Weeks out, jedziemy z tym gównem.

Dzięki za odzew, wsparcie i łapki, Pozdro!

#silownia
#dieta
#sterydy
#mikrokoksy
#lewusmusisz
#mirkokoksy
Lewusx - #!$%@? tydzień, 7 tygodni do zawodów

Co za posrany tydzień, po ciężkim ub...

źródło: comment_1645256929Ph0lmC5dijISuQw0Sdr5Zp.jpg

Pobierz
  • 14
@Noxter20: 3-4 ćwiczenia na barki, po 3 serie łączone w 2 seriach na biceps i triceps, taka pompka dyskotekowa, także no... frajerski. :D

Tylko 3 serie na triceps zrobiłem w tym tygodniu, także troszkę objętość sobie muszę wyrównać.
@Lewusx:

Podjarka w cj, bo na kilka tygodni do startów, siła zawsze parowała mi jak p****a, a tutaj jeszcze rośnie.


Panie co się Pan dziwisz jak Pan pół apteki w dupe wbijasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD