Wpis z mikrobloga

Jaką gre polecacie na relaks tak jak RDR2 np. która moim zdaniem jest numer 1 jeśli chodzi o klimat i detale to gra nie do przebicia. Jak Mafia Trylogia itp. Co byście polecili? Ps: Jak sytuacja z CyberPunk? Warto w to pograć :) ?

#xbox #gry
  • 10
@Hektorrr: gdzie te zasady? W regulaminie strony? Nic nie dodales do wpisu tylko pierdzielisz jak admin elektrody @imdejv1: taguj ile wlezie i miej wyj**ane na tych dinozaurów dla których wykop to cale zycie. W kwestii gier polecam #rdr pierwsza część we wstecznej kompatybilności (zakładając, ze masz nextgen). Gra wygląda pięknie, fabula i postacie mistrzostwo. Jedynie trochę mechanika sie zestarzala. Przy okazji nie można pominac odnowionej trylogii #masseffect która jest w
@ejenes
@Hektorrr
@imdejv1

Michał Białek umieścił w klatce 5 wyk0pków z nocnej, postawił drabinę, a na szczycie drabiny położył tagi. Za każdym razem jednak, gdy jakiś wykopek próbował wejść na drabinę, wszystkie wykopki otrzymywały gówniany prysznic. W efekcie tego warunkowania wykopki zaczęły grupowo bić każdego indywidualnego wykopka, który próbowała sięgnąć po tagi. Rezultatem tego była niechęć każdego wykopka do wchodzenia na drabinę. Następnie Białek podmienił jednego z wykopków na nowego. Gdy ten
@ejenes: Dziękuje, w sumie zapomniałem że istnieje poza RDR2 jescze wlasnie RDR1 :D !
@tger: Grałem i myślałem o tym. Świetna gra ale jak rozbuduje się już potężne miasto to jest problem z powodziami itp. Wtedy ta gra wydaje się być "nie do przejścia" dalej. Wypowiedz się proszę jeśli masz w tym doświadczenie.
@Cass1902: @Ant0n_Panisienk0: Sprawdzę 8-)
Nigdy nie miałam problemu z powodziami. Ale to może dlatego że najpierw kombinuję z wodą a później buduje miasto. A jeśli chcę późnej budować sztuczny ląd, to najpierw buduje wały przeciwpowodziowe