Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #rozdajo 50zł na dowolne żarcie np. z pyszne.pl
Ty zamawiasz a ja opłacam np. blikiem do 50zł.

Mój kanał na yt ---> https://youtu.be/aC8UQHStG3k

1. Losowanie spośród plusujących
2. Udział biorą wszyscy

Fajnie by było jakbyś dał suba i komenta pod filmem ()

Losowanie w niedzielę, godzina ok. 18-20.
W sam raz na Twoją wieczorną kolacyjkę.


#jedzenie #pysznepl #gotujzwykopem #gotowanie
Damianowski - Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #roz...

źródło: comment_1645204208bm6uckVo5TLTvepXEfQVf7.jpg

Pobierz
  • 68
@Damianowski: spoko luz, żartuje.
Jako wybitny znawca filmików o gotowaniu na YouTube (obejrzałem w całym swoim życiu chyba z 4 filmiki w tym 2 do końca), wydaję mi się, że jakaś delikatna nuta w tle byłaby spoko. Bo jak Ty nic nie mówisz, tylko słychać dźwięk przyborów to czasami jakoś tak cicho jest.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: panie damianowski, jakaś muzyczka w tle byłaby mega spoczko. Ino baedzo ważne - DELIKTANA I SUBTELNA I CICHA(bo wiele kanałów #!$%@? coś co jest za głośne i rozprasza w #!$%@?).
jak coś kroisz na desce to szybciej przekręcić deskę i zsunąć pokrojone warzywa niż zbierać je na nóż.


@pepek614: tak, ja wiem, ale chciałem, żeby to było bardziej statyczne. Ogólnie jak gotuję to kroję szybko itp, ale tutaj taki zamysł tego kanału, żeby się tak jakby "delektować krojeniem i gotowaniem" itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Damianowski: kumam, to może jakieś inne ciekawe efekty? Np. jak coś kroisz i trwa to długo, to takie przyspieszenie filmiku: ciach, ciach ciach. A nie ciach.... ciach... ciach... No lepiej tego już nie umiem zobrazować...