Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #rozdajo 50zł na dowolne żarcie np. z pyszne.pl
Ty zamawiasz a ja opłacam np. blikiem do 50zł.

Mój kanał na yt ---> https://youtu.be/aC8UQHStG3k

1. Losowanie spośród plusujących
2. Udział biorą wszyscy

Fajnie by było jakbyś dał suba i komenta pod filmem ()

Losowanie w niedzielę, godzina ok. 18-20.
W sam raz na Twoją wieczorną kolacyjkę.


#jedzenie #pysznepl #gotujzwykopem #gotowanie
Pobierz Damianowski - Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #roz...
źródło: comment_1645204208bm6uckVo5TLTvepXEfQVf7.jpg
  • 68
, to takie przyspieszenie filmiku: ciach, ciach ciach. A nie ciach.... ciach... ciach...


@ladzik: no właśnie też nie. Ogólnie jest trochę koreańskich kanałów tego typu i mają po kilka mln subów, tylko oni tam używają takich składników z całej tablicy Mendelejewa, że bym przez miesiąc miał zgage
@Damianowski: ja bym tylko dodal faktycznie napisy gdy dodajesz jakies skladniki (widzialem tez wingsy), jak lata temu sie uczylem gotowac to wlasnie na filmikach i w zasadzie odtwarzalem film.

Z jednej strony siadlaby subtelna muzyka, z drugiej strony same odglosy 'z kuchni' sa jak najbardziej OK

Zostawilem suba, jak ci to sprawia radoche to powodzenia i rozwijaj sie :)

PS Zrobiles smaka na domowego hot doga, takze lece do biedry :)
@Damianowski: Dodałem suba. Obserwuję :). Fajnie jakbyś dodawał nawet napisy. Komentarz do filmu jest dość obszerny, część informacji mógłbyś dać w subach, np. czas pieczenia i temperaturę, gramaturę składników. Ciekawie, że to takie gotowanie w asmr. Ja osobiscie uwielbiam jak facet robi noże na Kiwami Japan. Widziałeś? A propo nożą. porozglądaj sie za fajnymi deskami i nożami, nawet sprawdź, czy ten który masz da się fajnie naostrzyć. Sam mam taki tani
Fajnie jakbyś dodawał nawet napisy.


@fretster22: Napisy są ale w angielskiej wersji, bede musiał dodać też po polsku

ożami, nawet sprawdź, czy ten który masz da się fajnie naostrzyć.


@fretster22: wiem wiem, też często ostrze swoje fiskarsy, no ale nie nad wszystkim da się tak zapanować. No to drugi filmik, gdzie chyba z 5 #!$%@?łem do kosza, także będę starał się dalej. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°
zbyt monotonny ten film, jeżeli zdecydowałeś się na taki styl robienia filmów to powinien trwać on 1-2 minuty i koniecznie z jakaś muzyka


@JohnShelby: i otóż się mylisz, bo azjatyckie kanały które tak robią spokojnie mają po kilka mln subów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także ja lubię takie rzeczy oglądać i też chce takie rzeczy tworzyć
@Damianowski: nie to żebym był jakimś ekspertem ale co to jest? kanał o gotowaniu? widziałeś kiedyś kanał o gotowaniu? tam nie ważna jest potrawa, ważna jest podróż w nieodkryte, nie gotowaniem a narracją budujesz klimat, sprawiasz by każdy chciał choć przez chwilę poczuć ten smak o którym tak się rozprawiasz, składasz widzowi obietnicę poszerzenia kulinarnych horyzontów. To jest kanał kulinarny a u Ciebie mogę popatrzeć jak smażysz cebule. Bez urazy ale