Wpis z mikrobloga

Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #rozdajo 50zł na dowolne żarcie np. z pyszne.pl
Ty zamawiasz a ja opłacam np. blikiem do 50zł.

Mój kanał na yt ---> https://youtu.be/aC8UQHStG3k

1. Losowanie spośród plusujących
2. Udział biorą wszyscy

Fajnie by było jakbyś dał suba i komenta pod filmem ()

Losowanie w niedzielę, godzina ok. 18-20.
W sam raz na Twoją wieczorną kolacyjkę.


#jedzenie #pysznepl #gotujzwykopem #gotowanie
Damianowski - Jako, że zaczynam promować swój kanał z żarciem to robię losowanie #roz...

źródło: comment_1645204208bm6uckVo5TLTvepXEfQVf7.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: no jak by spoko generalnie rozumiem formę ale jak chcesz kanał kulinarny to weź coś ciekawego ugotuj a nie kanapkę z cebulą xd nie musisz od razu robić nie wiadomo czego ale jak startujesz z promowaniem kanału, robisz rozdajki, piszesz o tym posty to odviorca od razu oczekuje czegoś ciekawego a tu chleb z serem xd
  • Odpowiedz
ale jak chcesz kanał kulinarny to weź coś ciekawego ugotuj a nie kanapkę z cebulą xd


@WiemyCoWiemyKogo: po prostu na razie staram się ogarnąć oświetlenie, kamerę dźwięk. Itp. To nie jest łatwe. Jak to ogarnę to będą lepsze przepisy
  • Odpowiedz
@Damianowski: Czasem zdarzy mi się oglądać tego typu filmiki i widać tu inspiracje konkretnymi kanałami, ale u Ciebie brakuje mi tego specyficznego klimatu, który jest potrzebny przy takiej realizacji filmów. No bo jaki klimat można zrobić nagrywając w polskiej kuchni?

Takie przepisy fajnie i relaksująco się ogląda jak ziomek idzie nad rzekę, rozpala ognisko, przygotowuje składniki i słyszysz te wszystkie dźwięki przyrody itp. Ujęcia są bardziej zróżnicowane, jest też dalsza perspektywa,
  • Odpowiedz
@Damianowski: Olać schemat tego filmu gdzie połowa to nuda. Ale jak cos leci na piekarnik to nie podałes nawet na jak dlugo i jaka temperatura. To jest mega amatorka wg mnie.
  • Odpowiedz
@Damianowski: Widzę, że większość nie rozumie rodzaju contentu i piszą coś o muzyce itd. xD
Tego typu content wpada łatwo w algorytm pod warunkiem, że jakość jest o wiele wyższa. Kluczem będzie zewnętrzne mikro ukierunkowane na nóż i potrawę aby wychwytywać tylko ich dźwięk. Obraz najlepiej 4k i wyżej bo wyższa jakość obrazu też plusuje.
W postprodukcji color grading, cięcia w najlepszych elementach z nagrania bo każda zbędna sekunda psuje spójność.
  • Odpowiedz
Widzę, że większość nie rozumie rodzaju contentu i piszą coś o muzyce itd. xD


otóż to

. Kluczem będzie zewnętrzne mikro ukierunkowane na nóż i potrawę aby wychwytywać tylko ich dźwię


@Bitszkopt: chwytałem dźwięk na 3 źródła. mikroport, pojemnościówka i prosto z aparatu. Mikroport robi robotę, bo nie zbiera aż tak gówno jak pojemnościówka. W postprodukcji i tak jest trochę połączony dźwięk. Ogólnie następnym razem wyłączam lodówkę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Damianowski: Rozumiem zamysł kanału ale te filmy o których mówisz ogląda się przyjemnie i od samego oglądania człowiek czuje wewnętrzną satysfakcję, a u Ciebie jest #!$%@? nożem w deskę i ruchy jakbyś pierwszy raz w życiu kroił coś nożem xD I ta zimna parówka w środku xD
Ja bym na Twoim miejscu potrenował, poeksperymentował i dopiero jak wyjdzie dobre nagranie to wtedy wrzucał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Damianowski: pewnie ludzie już pisali ale mi się czytać nie chce :/

Małe uwagi :)
Jakakolwiek muzyka w tle by była dobra no chyba że planujesz robić to jako ASMR wtedy jest spoko bo dobrze się to ogląda.

Brakuje napisów co wrzucasz itd. Ja wiem co tak było ale nie wszyscy mogą to ogarnąć. Dobrze by było żeby była lista na dzień dobry co kupić.

Sub poszedł :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Damianowski fajny przepis, a co do filmiku mi osobiście nie podoba się, jak 3/4 nagrania to krojenie. Można to puścić w przyśpieszeniu i wtedy fajnie to wygląda a film trwa o wiele krócej. Jestem fanem takich 2-3 minutowych o gotowaniu. No i opisy produktów by się przydały, żeby nie szukać z opisu co jest czym. A takiego hotdoga chętnie zrobię.
Powodzenia.
  • Odpowiedz