Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lewusx: ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc
  • Odpowiedz
@Lewusx: Nie wiem, jaka to jest zależność, ale bardzo duża ilość facetów, która wyrobiła sobie sylwetkę na siłowni, ma jedną wspólną cechą - gdy wrzucają do internetu jakieś swoje zdjęcia, bardzo często robią je z takiej perspektywy, aby nie było widać twarzy.
  • Odpowiedz
@przem3k: Nigdy, omijam szerokim łukiem, nie chcę poszerzyć talii. :)

@ChamskoCytuje: Wiesz co, wejdź na mój profil, tam pisałem ostatnio dokładnie co leci, jestem na 7 tygodni do zawodów, leci tren/master/npp/test, czyli dużo, ale też na tym zdjęciu wyszedłem jak spodenkowiec, troszkę większy jestem na ogół.
  • Odpowiedz
@Lewusx: żadna liczba prążków na klatce i pośladkach nie uchroni cię przed byciem zmoggowanym przez zgraję nabuzowanych dynaminą 190cm Oskarków koszularzy
  • Odpowiedz
@przem3k: Allach, spięcia brzucha leżąc, unoszenie nóg w zwisie, plank, tylko te 4 ćwiczenia, ale ostatnio dość rzadko.

Teraz trochę bardziej split, niż PPL typowy, ale ogólnie 5/9 lat trenowałem PPL. :)
Ale od przyszłego tygodnia, będę leciał Góra/Dół prawdopodobnie, bo czekam na nowy planik. :)
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: pewnie chodzi na basen raz w tygodniu, stąd ta wypracowana sylwetka. A te chodzenie na siłownie to tylko przykrywka i wcale nie przycyzniła sie bardziej do hipertrofii od basenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz