Wpis z mikrobloga

Takie tam ze smoczym ślepiem, ok. 12 cm przekątnej i 6 cm wysokości. Decoupage, elementy odciskane i ręcznie malowane, plus trochę pasty szklistej na wieczku. Zamknięcie jak na zdjęciu i zdobione od środka wieczko.

Kiedy zaczynałam przygodę z decoupage, kupiłam sobie trochę gotowych, ozdobnych papierów ryżowych z nadrukami. ITD Collection wypuściło akurat serię papierów inspirowaną fantastyką, więc radośnie nabyłam wzór z motywami smoczymi, format A4. A potem papier tak sobie leżał i leżał, bo grafika - chociaż niezła - nie dawała się sensownie wpasować na żadne pudełko. No normalnie (°°

No i w końcu jakoś się udało :) Ale chyba jednak wolę projektować grafikę na pudełka we własnym zakresie, od razu z myślą o konkretnych rozmiarach i formie. Mniej nerwów i kombinowania z przycinaniem.

Więcej moich szpargałów twórczych na #apaturiart

#rekodzielo #handmade #diy #chwalesie #hobby #tworczoscwlasna #smoki #fantastyka
Apaturia - Takie tam ze smoczym ślepiem, ok. 12 cm przekątnej i 6 cm wysokości. Decou...

źródło: comment_1645171086ZkCVtsa7EGhsKRqhO0IREu.jpg

Pobierz
  • 4
@WilczeQ98: @asmodeus666: Dziękuję :)

Jeśli chodzi o farby, to używam akrylowych - zwykłych, metalicznych, zależy od projektu. Głównie z firm Renesans, Maimeri, DecoArt.

Szablony do płaskich / malowanych wzorów to w większości takie gotowe, kupione w sklepie plastycznym szablony z cienkiego tworzywa sztucznego. Formy do elementów wypukłych to foremki silikonowe - również dostępne w sklepach plastycznych, różnych kształtów i rozmiarów. Niektóre to właściwie foremki cukiernicze do masy cukrowej ;)

Odciski