Wpis z mikrobloga

Oglądając nagranie spodziewałem się czegoś z przodu i łosia zobaczyłem na kilka metrów przed jezdnią


@SzubiDubiDu: kolejny którego przerasta obserwacja tego co się dzieje wokół drogi. Potem tacy ludzie narzekają jak ktoś jedzie 55/50 bo przecież nie zdążył zauważyć xD

Przeproś matke oddaj prawko
  • Odpowiedz
Oglądając nagranie spodziewałem się czegoś z przodu i łosia zobaczyłem na kilka metrów przed jezdnią.


@SzubiDubiDu: nie rozumiesz, że masz większe pole widzenia niż kamerka z aliexpress?
  • Odpowiedz
Przeproś matke oddaj prawko


@malinq: przeproś białka, usuń konto. Robię każdego roku 30k km i nie miałem nigdy wypadku

nie rozumiesz, że masz większe pole widzenia niż kamerka z aliexpress?


no i co z tego że masz pole widzenia skoro mózg zignoruje określone obiekty które widzi przy określonym kącie/prędkości/dystansie. Jak jeździsz przez centrum miasta 4 pasmową drogą to nawet nie wiesz ile się dzieje po przeciwnej stronie drogi, analizujesz to co
  • Odpowiedz
skoro mózg zignoruje określone obiekty


@SzubiDubiDu: nie mierz wszystkich swoją miarą. Jak twój mózg ignoruje co się dzieje poza twoim pasem ruchu to przeproś matkę (albo niech ona przeprosi Ciebie za #!$%@? geny nie wiem) i oddaj prawko
  • Odpowiedz
nawet nie wiesz ile się dzieje po przeciwnej stronie drogi


@SzubiDubiDu: dlatego jak na autostradzie jest wypadek to korkuje się tylko w kierunku na którym był wypadek

a nie... czekaj....
  • Odpowiedz
usuń konto bo nawet nie czytasz ze zrozumieniem co się do ciebie pisze


@SzubiDubiDu: no pieredolisz coś o ignorowaniu obiektów, ale nie podpierasz się żadnymi badaniami ani niczym poważnym tylko swoimi doświadczeniami. To Ci piszę, że nie obchodzi mnie jak funkcjonuje na drodze upośledzony móżg, bo mój nie ma najmniejszych problemów z wyłapywaniem dzikich zwierząt na poboczach w dzień xD

Nie będę przepraszał za dominację genetyczną ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@malinq: korkuje bo z daleka już widzą co się wydarzyło i zwalniają. W momencie zderzenia nikt nie patrzy w bok

no pieredolisz coś o ignorowaniu obiektów, ale nie podpierasz się żadnymi badaniami ani niczym poważnym tylko swoimi doświadczeniami. To Ci piszę, że nie obchodzi mnie jak funkcjonuje na drodze upośledzony móżg, bo mój nie ma najmniejszych problemów z wyłapywaniem dzikich zwierząt na poboczach w dzień xD


ty też nie, wstawiasz obrazek
SzubiDubiDu - @malinq: korkuje bo z daleka już widzą co się wydarzyło i zwalniają. W ...

źródło: comment_1645184626Eoo3A0CT6FXmCdY679AUNh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: obejrzyj sobie film jeszcze raz, gość zero reakcji, grzebał w telefonie albo w dupie, ale Ty i tak będziesz usprawiedliwiał niepełnosprawność umysłową xD
  • Odpowiedz
z twoich postów tak bardzo widać, że samochodem to najwyżej w Forzie jechałeś xD


@Mlekkko: 300kkm #!$%@? przez 8 lat posiadania prawka. Shots missed xD
  • Odpowiedz
fajny obrazek który zakłada, że jedziesz czołgiem bez bocznych szyb XD


@malinq: dziękuję, kończymy dyskusję, właśnie udowodniłeś że nic nie rozumiesz czym jest percepcja prędkości a w te 300k w życiu nie uwierzę
  • Odpowiedz
właśnie udowodniłeś że nic nie rozumiesz czym jest percepcja prędkości


@SzubiDubiDu: czy percepcja prędkości wyklucza z pola widzenia boczne szyby? Rozpędź się do 120 i powiedz mi, że nie widzisz co sie dzieje w lujsterkach bo PERCEPCJA PREDKOSCI XDDDD
  • Odpowiedz
@Murasame: @SzubiDubiDu: jak rozumiem, oboje jeszcze nie macie prawa jazdy i nigdy nie siedzieliście za kierownicą? Przecież ten łoś jest do wyłapania za pierwszym obejrzeniem. Na filmie mamy typowego polskiego kierowcę, który patrzy tylko do przodu i nie analizuje sytuacji wokół auta. Refleks też do bani.
  • Odpowiedz
jak rozumiem, oboje jeszcze nie macie prawa jazdy i nigdy nie siedzieliście za kierownicą? Przecież ten łoś jest do wyłapania za pierwszym obejrzeniem. Na filmie mamy typowego polskiego kierowcę, który patrzy tylko do przodu i nie analizuje sytuacji wokół auta. Refleks też do bani.


@wykolejony: dzięki #!$%@? bo już zaczynałem myśleć, że mam jakieś nadprzyrodzone zdolności
  • Odpowiedz