Wpis z mikrobloga

Kto za młodu nie był korwinistą, ten na starość będzie sk..parafrazując przysłowie. Ja się przyznaję, miał mój głos tą dekadę temu bo zbiera młodych idealistów na hasła o wolnym rynku i swobodzie gospodarczej. Brakowało materiału w którym Korwin mógłby się rozwinąć i w pełni się zaprezentować. Każdy kuc wyznawca powinien teraz obejrzeć i przemyśleć. Wydaje mi się, że straci poparcie po tym występie, bo jak uchodził za ekscentryka z kontrowersyjnymi twierdzeniami w kwestii obyczajowej na które przymykano oko, tak teraz się zwyczaje skompromitował i nie zostawił wątpliwości.
Najlepiej byłoby dla jego partii jakby już sobie odpoczął i Mentzen przejął ster.
#kanalsportowy #korwin
  • 15
@Vistu nie oglądałem jeszcze tego, ale Korwin się wypala od dłuższego czasu, nie ma już tej iskry co kiedyś, niedługo umrze, pieprzy mu się w głowie i gada brednie
@Vistu: Ja to myślę, że wypadł nie najgorzej, oczywiście kompletny ignorant w kwestii globalnego ocieplenia, Rosji, demokracji czy wielu innych rzeczy, ale jest śmiesznie i raczej pozytywnych emocji dostarcza widzom, także większość pewnie pozytywnie zapamięta ten występ.
@superpl1: Możliwe, w końcu to dziadek i głowa może nie pracować. Dawno go nie słuchałem.
@CzaryMarek: Czy dostarczył rozrywki. No właśnie nie wiem jako kto tam przyszedł. Czy jako aktywny polityk czy gawędziarz polityczny. Jak to drugie to ok, to się zgodzę. W kwestii ważnej dla polityka, czyli zyskania elektoratu to stracił. Oprócz samej ignorancji dostrzec można było też płytkość wywodów podpartą cytatami z dzieł i sławnych osób jako główny
@Vistu: Popieranie ślepo większości twierdzeń Korwina to syndrom odklejenia, jednak jeśli spojrzeć szerzej na środowisko polityczne, to już zagłosowanie na konfederację jest zrozumiałe, gdy ceni się niskie podatki, wolność od lockdownów i paszportów szczepionkowych (żadna inna znana partia nie dąży do obniżki podatków i wolności od restrykcji covidowych). Ludzie w tym kraju głosują co do zasady "pomimo", a nie dlatego, że się z kimś w pełni zgadzają. Jak powstanie partia wolnościowa
@ziko100: ale brakuje w Polsce partii o zbalansowanych poglądach. Ja jestem centroprawicowy i mi każdy wmawia, że to przecież tak jak KO, KO to jest centroprawicowe!

Może w klasycznym rozróżnieniu tak, ale jakoś w #!$%@? mi z nimi nie po drodze. W dodatku na PiS i na KO nie głosuję. Byłbym dużo bardziej za konfą gdyby tylko usunąć z niej ten odłam narodowy...

Nie ma co się dziwić zatem, że młodzi
Kto za młodu nie był korwinistą, ten na starość będzie sk..parafrazując przysłowie


@Vistu: idiotyczna parafraza nie majaca zadnej wewnetrznej logiki. Dlaczego niby ktos kto w mlodosci nie glosowal na korwina mialby byc #!$%@? na starosc? O socjalistach to ma sens bo tu chodzi o empatie, ale jaki sens ma to w stosunku do korwina?